Sennheiser GSP 600 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

SK-507263

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Sennheiser GSP 600 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser GSP 600 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı, profesyonel oyuncular tarafından en çok tercih edilen kulaklıklardan biridir.

Profesyonel oyun severler ve oyun dünyasında profesyonelliği kendisine hedef olarak seçenler bu dünyada rekabet hangi seviyelere tırmandığını çok iyi bilirler. Bu nedenle oyuncu kulaklığı seçerken de birçok can alıcı kriterin bir arada toplandığı ürünleri seçmek isterler.

Sennheiser GSP 600 Oyuncu Kulaklığı da ergonomik tasarımı, ayarlanabilir kafa bandı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayarak oyun deneyimini mükemmel hale getirir. Yeni geliştirilen kulak yastıkları serinleten süet etkisine sahiptir ve bu da sıcak havalarda bile yastığın kulağınıza yapışmasını önler. Kulaklığınızın deri ile bezenmiş kenarlıkları yüksek gürültü engelleme performansı sunar.

Sennheiser Gaming Kulaklık GSP 600, inovatif kafa bandı ile kulaklığın kafaya uyguladığı baskı kuvvetinin rahatça ayarlanmasını sağlar. Kafa bandı barındırdığı ikili metal menteşeler ile surat şekli ve kafa yapısına göre farklılaşmış bir konfor sunar.

Kapalı akustik kapsüle sahip Sennheiser Oyuncu Kulaklığı GSP 600 net ve derin bass'lara sahiptir. GSP 600, kontrollü mid/orta frekanslar ve detaylı tiz frekans tepkisi ile oyun performansınızı çok daha yukarılara taşıyacak.

Sennheiser Gamer Kulaklık gürültü önleme özelliği sayesinde kristal netliğinde ses sunarak oyun sırasında iletişimi çok daha anlaşılır ve net hale getirir.

Kulaklığınızın dahili mikrofonunu dilediğiniz gibi bükerek istediğiniz konuma kolayca getirebilir ve yuları kaldırarak ‘Mute’ yani sessiz konuma da getirebilirsiniz.

Sennheiser GSP 600 Hi-Fi kalitesinde gerçek ses sunar. Bu da kulaklığınızla her detayı net biçimde duymanız ve hızla tepki vermeniz anlamına gelir.

Çoklu platform özgürlüğü sunan Sennheiser GSP 600 oyuncu kulaklığı size birden çok kablo ile gelir. Böylece kulaklığınızın, PC, Mac ve oyun konsolları için uygun olan kablosunu seçerek oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. (Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.)

 

Sennheiser GSP 600 Profesyonel Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

 

Frekans Aralığı (Hoparlör): 10 Hz - 30.000 Hz

Empedans: 28 Ohm

Hassasiyet: 112 dB 

Ağırlık: ~395g

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser GSP 600 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

1 adet GSA 505 PC Kablosu

1 Adet GSA 506 Konsol Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.