Smeg Pastel Mavi Espresso Kahve Makinesi ve Kahve Öğütme Makinesi Seti

ECF01PBEU-CGF
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


2. ÜRÜNE %6 İNDİRİM SMEG MARKA ÜRÜNLERDE SEPETTE %6 İNDİRİM FIRSATI SEPETİNİZE EKLEYİN FIRSATI YAKALAYIN!
  Tükendi!  

 

Smeg Pastel Mavi Espresso Kahve Makinesi ve Kahve Öğütme Makinesi Seti

 

Smeg Pastel Mavi Espresso Kahve Makinesi ve Kahve Öğütme Makinası Seti ile kendi kahvenizi çekin taptaze kahve içmenin keyfini her yudumda yaşayın.

Mutfağınıza retro bir şıklık katan bu setin içinde bir adet Smeg Pastel Mavi Espresso Kahve Makinesi ve bir adet de Smeg Pastel Mavi Kahve Öğütme Makinası yer alır. Bu ikili set istediğiniz her an mis kokulu kahveler hazırlamanız için desibela.com tarafından hazırlanmıştır.

Smeg Kahve Öğütme Makinası ile istediğiniz ölçülerde kahve öğütebilirsiniz.

30 farklı öğütme tipi arasından kendiniz için en uygun olan kalınlığı seçebilirsiniz.

Çektiğiniz kahve çekirdeklerini Smeg Espresso Kahve Makinesi ile hazırlayabilir ve ayarlanabilir su sertliği sayesinde, farklı aromalarda enfes kahveler elde edebilirsiniz. Espresso makinesinin kahve hazırlama süresini ve kahve ısısını (düşük-orta-sıcak) da kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Smeg Pastel Mavi Espresso Makinesi, su haznesi kolayca takılıp çıkartılabilir. Tek ve çift kahve fonksiyonu ile de istediğiniz miktarda kahve yapabilirsiniz.

Espresso kahve makinası, kapsül kahve filtresi ile birlikte de kullanılabilir. Ayrıca sıcak su fonksiyonu da kullanım kolaylığı sağlar. Damlama tepsisi, dolum esnasında çevrenin kirlenmesini engeller.

Smeg Espresso Kahve Makinesi 1 fincan filtresi ve 2 fincan filtresi, kaydırmaz taban ve ölçüm/düzleştirme aparatı ile yaşamınızı kolaylaştırır.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Smeg Pastel Mavi Espresso Kahve Makinesi

Smeg Pastel Mavi Kahve Öğütme Makinası

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler