Lenco LS-55 Siyah Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

LS-55BK
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Lenco LS-55 Siyah Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Lenco LS-55, 2 x 5 Watt dahili hoparlöre sahip bluetooth özellikli siyah ahşap bir pikaptır. 

Bluetooth 4.2  bağlantısı kusursuz bir iletim sağlar ve akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki ya da bluetooth özelliği olan cihazınızdaki çalma listenizi plakçalardaki hoparlörlere aktararak dinleyebilirsiniz.

Lenco LS-55, sadece plak çalan bir pikap değildir. Bluetooth bağlantısını ve AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz.Ayrıca bu pikap, sevdiğiniz şarkıları kulaklık ile de dinlemenizi sağlayan bir kulaklık girişine sahiptir.

Pikabın üzerinde yer alan tuşlarla şarkıyı durdurabilir ve kaldığınız yerden oynatmaya devam edebilirsiniz.

Lenco LS-55 pikap bir USB bağlantı noktasına sahiptir. Ancak bu bağlantı USB ile müzik çalmak için değil plaktan çalan sesi bir USB'ye kaydetmek içindir. Plakta çalan sesi USB belleğe kaydederek bilgisayar, hoparlör gibi harici cihazlarda MP3 formatında dinleyebilirsiniz.

Lenco LS-55 yarı otomatik bir pikaptır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

Bu pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu sistem, plak çalışırken döner tablada oluşan titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Şeffaf mika kapak, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur, kolay taşımanızı sağlar.

Lenco LS-55, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir.

 

Boyutlar

 

43,5 x 37 x 14,5 cm

Ağırlık: 4,47 kg

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Lenco LS-55 Pikap

45 RPM pikap iğnesi

Şeffaf mika koruyucu kapak

AC adaptörü

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.