Lenco TT33 Dahili Hoparlörü Siyah Çantalı Pikap

TT-33BK

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.299,00 TL 979,00 TL
%25İndirimli
12 X 90,65 taksit seçenekleri ile


 

Lenco TT33 Dahili Hoparlörü Siyah Çantalı Pikap

 

Lenco TT33 Dahili Hoparlörü Siyah Çantalı Pikap, retro görünüme sahip muhteşem bir pikaptır. Deri kaplı taşıma çantası sayesinde pikabınızı istediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

Lenco TT33, kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlar. Bununla birlikte yarı otomatik mekanizma ve seramik gövdeli iğneye sahiptir.

Lenco TT33 pikabın üzerinde yer alan 2 adet dahili hoparlör, sesi en yüksek seviyede sunarak müziğin tadını doyasıya çıkartmanızı sağlar. 

TT33 pikap, AUX girişine, RCA ve sinyal çıkışına sahip bir pikaptır. AUX girişi, pikabınızda farklı bir ses kaynağından ses çalmanızı sağlar. RCA çıkışı ise pikabınızı harici bir ses kaynağına bağlamanız içindir. Ayrıca, pikabınızı aktif Subwoofera bağlayabilmek sinyal çıkışı kullanabilirsiniz.

Lenco TT33 çantalı pikap, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78'lik plakta da mantık aynı şekildedir.

Deri çanta, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablasını toza veya olası darbelere karşı korur. Ayrıca, çanta kapalı iken de plak çalabilmeniz mümkündür.

 

Lenco TT33 Dahili Hoparlörü Siyah Çantalı Pikap Özellikleri

 

Boyutlar: 392 x 334 x 134 mm (G x D x Y)

Ağırlık: 5,9 kg          

Bağlantılar: AUX girişi, RCA hat çıkışı, Subwoofer çıkışı

Hız: 33 / 45 / 78 RPM

Güç kaynağı: AC 230 V, 50 Hz

Güç tüketimi: 8 W (max)

Seramik kartuş, yarı otomatik

Yüksek kalitede net ses veren 2 stereo hoparlör

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.