URBANEARS ÇOK SATAN 10 ÜRÜN


Urbanears Kulaklık

Urbanears kulaklıklar, kullanıcılarına güçlü ve gelişmiş ses deneyimi sunan kulaklıklardır. Kulaklık teknolojisi denilince çağın getirdiği hemen hemen tüm yenilikleri ürünlerinde kullanan Urbanears , farklı ürün seçenekleri ile her kullanıcının kulaklıktan beklentisini karşılayacak ürünler tasarlar. Urbanears kulaküstü kulaklık ve Urbanears kulak içi kulaklık, takılış şekli bakımından ikiye ayrılır. Urbanears kulaklık modelleri sesi sağlayan kaynağa bağlanma açısından da yine kablolu ve kablosuz olarak gruplara ayrılmaktadır. Telefon ya da bilgisayarla film izlemek, müzik dinlemek için oldukça konforlu kullanım sağlayan Urbanears kulaklıklar kaliteli yapısı sayesinde de uzun ömürlü kullanım sağlar.

Urbanears Kulaklık Modelleri

Urbanears kulaklık çeşitlerinin; takılış şekline ve bağlantı türüne göre gruplara ayrıldığından bahsetmiştik. Urbanears kablolu kulak üstü kulaklık, başın üzerinden geçen bir bant ile birbirine bağlanır. Bu bandın içinde her iki kulaklığı birbirine bağlayan kablolar bulunur. Kulak üstü kulaklık modelleri, kulak pedi ile kulağı tamamen sarar. Urbanears kulak içi kulaklık modellerinde de bağlantı aynı şekilde gerçekleşir. Ancak kulak içi modellerde bir kulak yastığı yoktur ve kulaklıklar, kulak kanalına yerleştirilerek kullanılır. Kablolu modellerin takılış biçimi ne olursa olsun bu modeller, telefona ya da diğer cihazlara da kablo ile bağlanarak kullanılır. Urbanears Plattan 2 kablolu kulaklık, Urbanears Sumpan, Urbanears Reimers gibi modeller, kablolu kulaklıklara örnek olarak verilebilir. Urbanears kablosuz kulaklık modelleri ise ses kaynağına bluetooth bağlantısı ile bağlanır. Urbanears bluetooth kulaklık modelleri kaynağa kablosuz olarak bağlanırken her iki kulaklık kendi arasında bir kablo ile birbirine bağlıdır. Urbanears wireless kulaklık modelleri için Urbanears Plattan 2 Bluetooth kulaklık, Urbanears Stadion Active Bluetooth Kulaklık ve Urbanears Jakan Bluetooth Kulaklık gibi kablosuz modeller örnek olarak verilebilir. Urbanears bluetooth kulaklık modelleri güçlü bataryalara sahiptir. Bu sayede müzik dinleme keyfini uzun saatler boyunca yaşayabilirsiniz. Bazı Urbanears kablosuz kulaklık modelleri de şarjınız bitse bile kablo ile kullanıma devam etmenizi sağlar. Urbanears spor kulaklıkları, terden ve sudan etkilenmez. Bu sayede kulaklığınızı uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkün olabilmektedir. Kulaklıkların üzerinde yer alan kontrol tuşları da telefonunuza gelen çağrıları yönetmenizi, ses kontrol etmenizi, çalan şarkıyı değiştirmenizi sağlayarak yaşamınızı kolaylaştırır.

Urbanears Kulaklık Fiyatları

Urbanears kulaklık fiyatları, kulaklığın modeline, bağlantı türüne ve diğer tüm özelliklerine göre değişir. Sesi net ve kusursuz biçimde ileten Urbanears kulaklıklar, her bütçeye uygun çeşitlere sahiptir. Desibela.com’da yer alan urbanears kulaklıklar, Urbanears Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm urbanears kulaklık modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.