Beats Solo Pro Ivory ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

MRJ72EE/A
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

2.599,00 TL 2.459,00 TL
%5İndirimli
12 X 230,24 taksit seçenekleri ile

  Tükendi!  

 

Beats Solo Pro Ivory ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

 

Beats Solo Pro Ivory ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, aktif gürültü önleme (ANC) ve saydamlık modu ile sesinizi istediğiniz gibi iletmenizi sağlayan akustik bir kulaklıktır.

Solo Pro’nun saydamlık modu müzik dinlerken çevrenizde olan biteni kulaklığınızı çıkartmadan duymanıza yardımcı olurken Pure ANC ise sesi tamamen izole etmenizi sağlar.

Üstün performans sunan Beats Pure ANC, harici gürültüyü aktif olarak önler ve ses netliğini, menzili ve duyguyu korumak için gerçek zamanlı ses kalibrasyonu yaratır. Kulaklığınız, Pure ANC modunda iken kişisel sesleri otomatik olarak gerçek zamanlı yanıtlar ve harici sesleri anında saptayarak engeller. Böylece birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunmak için ses çıkışını optimize eder.

Şeffaflık modunda ise duymak istediğiniz asıl sesi hep önde tutarak çevreden gelen sesi doğal olarak filtreler. Üstelik her iki mod arasında geçiş yapmak için tek bir tuşa basmanız yeterlidir.

Solo3 Wireless'ın ödüllü ses iletimi temel alınarak yeniden tasarlanan Beats Solo Pro Wireless Kulaklık, Solo 3 ile karşılaştırıldığında çok daha başarılı ve dengeli tonaliteye sahip gelişmiş bir akustik bir dinleme deneyimi sunar.

Beats Solo Pro Ivory ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık tasarımı ile de size her defasında konforlu bir deneyim sunar. Ayarlanabilir kafa bandı, kulağa tam oturan yumuşak kulak yastıkları ve kulaklık üzerinde yer alan kontrol tuşları da kullanım kolaylığı sunar.

Solo Pro, ANC veya saydamlık modu açıkken 22 saate kadar dinleme süresi sunan bir kulaklıktır. Ancak her iki modu da kapattığınızda kullanım süresi 40 saate kadar uzar. Hızlı şarj özelliği ise kulaklığınızın pili bittiğinde dâhi sadece 10 dakikalık şarj ile 3 saate kadar daha kullanım imkanı verir.

Beats Solo Pro Ivory ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, birinci sınıf bluetooth teknolojisi ile donatılmıştır. Bu da daha geniş kapsama alanı sunar.

Konuşmanızı algılayan mikrofonlar sesinizi hedefler ve telefon görüşmelerinizin daha net yapabilmeniz için harici gürültüyü engeller.

Cihazınızla hızlı ve sorunsuz bir bağlantı kuran Beats Solo Pro’nun entegre kontrol tuşları çağrılarınızı yönetmenizi, şarkıları atlamanızı ve ses seviyesini doğrudan kulaklıktan kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca kulaklığınız Apple Watch, iPad veya Mac'inize otomatik olarak bağlanır.

En sevdiğiniz kişisel asistanınız Siri’ye İPhone'unuza ulaşmak zorunda kalmadan kulaklığınız ile anında bağlanabilirsiniz. Bunun için kulaklığınız çalışır vaziyetteyken ‘Hey Siri’ demeniz yeterlidir.

Solo Pro’nun ses paylaşım özelliği Solo Pro ve diğer herhangi bir Beats kulaklık 5 veya AirPods arasında kablosuz olarak ses paylaşmanıza olanak tanır. iPhone veya iPad'de bir şarkı ya da podcast dinlerken ve hatta bir film izlerken bile sesi paylaşarak arkadaşınızla aynı anda aynı sesi duyabilirsiniz. Üstelik ses düzeyini dilediğiniz gibi ayarlamanız da mümkün.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Beats Solo Pro Ivory ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Taşıma çantası

Lightning - USB-A şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

 Benzer Ürünler