Sony Bluetooth Kulaklık Çeşitleri Nelerdir?

Sony Bluetooth kulaklıklar ile müzik dinlemek artık çok daha keyifli! İleri teknolojinin minimal ve kompakt tasarımları, her geçen gün hızla çeşitlilik kazanmaya devam ediyor. Bu kapsamda öne çıkan bluetooth kulaklıklar ise Sony kalitesi ile vücut buluyor. Müziğin ruhunu derinlemesine hissettiren bu ürünler, yüksek ses performans gücüyle fark yaratıyor. Geniş ürün yelpazesiyle farklı teknolojilere imza atan Sony, kulaklık modellerindeki üstün özellikleri müzikseverlerle buluşturuyor. Desibela olarak hizmetinize sunduğumuz kulaklıklar, fonksiyonellik açısından zengin bir içeriğe sahip oluyor.

Sony kulak üstü kulaklık seçenekleri, birbirinden üstün nitelikleriyle müzik dinleme olgusuna yeni bir boyut kazandırıyor. Üstelik siyah, bej ve beyaz renk seçenekleriyle her kişinin beğenisine hitap ediyor.

Sony Bluetooth Kulaklık Özellikleri Nelerdir?

Müzik dinlerken gürültü kirliliğinden uzak, kusursuz ve temiz bir ses algısı yakalamak istemez misiniz? O halde rotanızı Sony bluetooth kulaklıklara çevirebilirsiniz. Özellikle seyahat esnasında katlanabilir formundan faydalanabilir, kullanmadığınız zaman diliminde kolayca muhafaza edebilirsiniz. İster bavulunuza ister çantanıza koyabileceğiniz bu tasarımlar, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım avantajına sahiptir. Kablosu üzerinde yer alan kumanda ve mikrofon sayesinde tüm kontrolü ele alabilirsiniz. Derin bir bas ve frekans aralığına sahip olan Sony Bluetooth kulaklık çeşitleri ile hayatınızın her alanında müziğin ritmini yakalayabilirsiniz.

Kulağınızın şeklini alabilen kulak yastıkları sayesinde konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ağırlık hissi oluşturmayan hafif yapısının yanı sıra sesli asistanlara sadece bir tık ile bağlanabilmeniz mümkün! Sony MDR-ZX110AP modelinde bulunan şarkı ve aramalar bölümünde yapabileceğiniz geçiş imkanı sayesinde kulaklık kavramı yeni bir boyut kazanıyor. Sadece 10 dk’lık şarj süresi ile 90 dk boyunca kesintisiz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sony MDR-ZX110 modeli ise dinamik neodimyum sürücü birimleri kapsamında maksimum düzeyde ses akışı sağlanmaktadır. Sony Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantili olan Sony Bluetooth kulaklıklar , son derece dayanıklı ve konforlu bir yapıya sahiptir.

Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Sony bluetooth kulaklık alım işlemlerinizde çeşitli fırsatlar sizleri bekliyor. Üstün performans özelliklerinin ve estetik tasarımların yanı sıra uygun fiyat avantajı Desibela ayrıcalığıyla hizmetinize sunuluyor. Müziğin ritmiyle her an enerjinizi yüksek tutmak istiyorsanız Sony bluetooth kulaklık modellerinin yüksek kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Üstelik online alışverişte makul rakamlar üzerinden dilediğiniz ürüne yalnızca tek bir tık ile  sahip olabilirsiniz.