Bose Portable Home Speaker Gümüş Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

829393-2300

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

11.302,30 TL 10.172,07 TL
%10İndirimli
12 X 941,86 taksit seçenekleri ile


 

Bose Portable Home Speaker Gümüş Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

 

Bose Portable Home Speaker, taşınabilir bir bluetooth hoparlördür.

Kablosuz özelliği sayesinde evinizin herhangi bir odasında kullanabileceğiniz gibi dışarı çıkarken de hoparlörünüzü yanınızda taşıyabilirsiniz.

Hoparlörünüzün, Wi-Fi bağlantısı size kolay ve konforlu bir kullanım sunar. Hoparlörün çok odalı 360 derecelik tasarımı ise nerede olursanız olun sesi tüm yönlerden duymanızı sağlar.

Hoparlörün özel olarak tasarlanan mikrofon sistemi ve güçlü bas özelliği, sesi çok daha net ve güçlü duymanıza olanak verir.

12 saate kadar çalma süresi tanıyan bataryası sayesinde Bose Portable Kablosuz Bluetooth Hoparlör, su geçirmez tasarımı ile de her türlü mekanda kullanılabilmektedir. (su sıçraması gibi suya maruz kalma durumlarında kullanılabilmektedir.)

Akıllı bir hoparlör olan Bose Portable Home Speaker, Wi-Fi bağlantısı olan her yerde akıllı asistanınıza bağlanmanızı sağlar. Tüm favori müziklerinizi, internet radyo istasyonlarınızı, podcastlerinizi ve sesli kitaplarınızı sesli dinlemenizi sağlayan bose taşınabilir hoparlör ile internetten hava durumu bilgisini öğrenebilir, mesaj gönderebilir ve daha birçok işlemi yapabilirsiniz.

Wi-Fi bağlantınızın olduğu her yerde taşınabilir bluetooth hoparlörünüz ile Spotify, Amazon Müzik ve Deezer gibi popüler müzik kaynaklarından da ses akışı sağlayabilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde ise cep telefonunuzun veya tabletinizin çalabileceği her şeyi hoparlörünüzle dinleyebilirsiniz. Ayrıca Apple kullanıcısıysanız da cihazınızdan direkt olarak ses çalmak için AirPlay 2'yi de kullanabilirsiniz.

 

Bose Portable Home Speaker Bluetooth Taşınabilir Hoparlör Özellikleri

 

Boyutlar

19,1cm  x 11,9 cm  x 10,3 cm (y x g x d)

 

Ağırlık

1.0614 kk

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Bose Portable Home Speaker Gümüş Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

USB-C güç kablosu

Duvar şarj cihazı

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.