Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleme Özellikli Beyaz Kulak Üstü Kulaklık

866724-0200
Yorum (0) | Yorum Yap

9.387,68 TL 8.448,91 TL
%10İndirimli
12 X 791,10 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleme Özellikli Beyaz Kulak Üstü Kulaklık

 

Bose QuietComfort 45 Kulaklık, sınıfının en iyi gürültü önleme performansına sahiptir. 

Üstün konfor sağlayan tescilli QuietComfort, yeni jenerasyon akustik teknolojisi sayesinde de net ses sağlar. Tüm gün sessizliğin keyfini yaşamanız için tasarlanan Bose QuietComfort 45 Kulaklık, konforlu kullanımı ile gün boyu rahatlıkla kullanılabilir.

 

Akustik gürültü önleme teknolojisi, yaklaşık 50 yıllık araştırmaların sonucudur. Kulaklıkların içindeki mikro mikrofonlar çevredeki gürültüyü ölçer, karşılaştırır ve reaksiyon oluşturarak ters sinyal ile gürültüyü pasifize eder. 

 

Sol kulaklıktaki düğme ile Sessiz Mod ve Farkındalık mod arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Sessiz mod gürültüyü tamamen önlerken, Farkındalık modu çevredeki seslerin bazılarını duymanızı sağlar.

 

Bose QuietComfort 45, TriPort akustik mimarisi ve Volüm-optimize Aktif EQ gibi özel Bose teknolojileri ile tasarlanmıştır. Tescilli TriPort tasarımı, kulaklıkların boyutunu artırmadan derinlik ve dolgunluk katmak için kulaklıkları havalandırarak kulaklıktan daha iyi ses almanıza olanak tanır.

 

Volüm-optimize Aktif EQ teknolojisi ise yüksek ya da düşük seste müzik dinlerken her durumda yüksek kalitede ses iletir. Bas sesleri azaltıp sesi arttırdığınızda müziği aynı netlikte dinlemeye devam edebilirsiniz.

Konforlu bir kullanım için kıvrımsız yumuşak yastıkları, sentetik deri ile kaplıdır. Uzun saatler kullanıldığında bile minimal basınç özelliği, neredeyse kulaklıkların kafanızda olduğunu unutursunuz.

QuietComfort 45 tek bir şarj ile 24 saate kadar kullanılabilir. 2.5 saatte tam şarj edilebilir. Hızlı şarj özelliği de bulunan bu kulaklık 15 dakikalık şarj ile 3 saate kadar kullanım sağlayabilir. Kulaklığın şarjı bittiğinde kutu içinde yer alan ses kablosu ile de kullanıma devam edebilirsiniz. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Bluetooth versiyonu: 5.1

Çekim mesafesi: 9 metreye (30 ft) kadar

 

Boyutlar

 

Kulaklıklar: 18.4 cm Y x 15.24 cm G x 7.62 cm D (0.24 kg)

Taşıma çantası: 21.1 cm Y x 14.5 cm G x 5.1 cm D (0.18 kg)

 

Kutunun İçinde Neler Var? 

 

QuietComfort® 45 kablosuz kulaklık

Taşıma çantası

30.5 cm USB-C şarj kablosu

3.5 mm'den 2.5 mm'ye audio kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.