JBL Charge 5 Yeşil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

JB.JBLCHARGE5GRN

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.990,00 TL 1.649,00 TL
%17İndirimli
12 X 152,69 taksit seçenekleri ile


 

JBL Charge 5 Yeşil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

 

JBL Charge 5 Yeşil Bluetooth Hoparlör, çift JBL bas radyatörüne ve ayrı bir tweeter hoparlöre sahiptir. Bu sayede her koşulda güçlü bas sesler sunan bu hoparlör, hem dışarıda hem de iç mekanlarda yüksek ve kaliteli ses sağlar.

JBL Charge 5 Yeşil Bluetooth Hoparlör’ü, güçlü bataryası sayesinde tam 20 saate kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca bu güçlü batarya telefon ve tablet gibi cihazlarınız için powerbank özelliği görür. Hoparlörünüzü kullanarak bu cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. (Şarj süresi kullanım süresine, dinlenilen müzik türüne vs. gibi durumlara değişkenlik gösterebilir.)

IP67 su geçirmez ve toz geçirmez özelliği hoparlörünüzü hem dış hem de dış mekanlarda sorunsuz biçimde kullanabilmenizi sağlar.

JBL Charge 5 Hoparlör’ünüze 2 adede kadar akıllı telefon ya da tablet bağlayabilir ve istediğiniz cihazdan sırayla müzik dinleyebilirsiniz.

JBL Charge 5, parti gibi ortamlar için de son derece uygun bir hoparlördür. Sesi daha fazla alana duyurmak isterseniz hoparlörünüzün PartyBoost özelliğini kullanarak sesi aynı anda ikinci bir hoparlör ile senkronize biçimde çalabilirsiniz. (PartyBoost özelliğini kullanmak için, JBL Partyboost özellikli bir hoparlöre ihtiyaç vardır. Bu hoparlör ayrı olarak satın alınmalıdır.)

 

Teknik Özellikler

 

Çıkış Gücü: 30 w

Frekans aralığı: 65Hz - 20kHz

Boyutlar: 223 x 96,5 x 94 mm (G x Y x D)

Ağırlık: 0,96 kg

Bluetooth versiyonu: 5.0

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

JBL Charge 5 Yeşil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.