Lenco L-85 Yarı Otomatik Kırmızı Pikap

L-85RD

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Lenco L-85 Yarı Otomatik Kırmızı Pikap

 

Lenco L-85 ile en sevdiğiniz plakları çalmayı siz de çok seveceksiniz. Günümüz teknolojisi ve modası ile tasarlanan ve kullanıcılarına beyaz, kırmızı, siyah ve mat gri renk seçenekleri ile sunulan Lenco L-85 pikap meraklıları için sesi çok daha mükemmel hale getirir. Ancak sesi duyabilmek için pikabınızı harici bir müzik sistemine bağlamanız gerekir.

Ses kayıtlarınız ya da en sevdiğiniz plaklarınız, yıllar içinde maruz kaldığı iç ve dış etkenlerden dolayı eskiyebilir ve/veya bozulabilir. Lenco L-85 bu sorunu gidermek için en sevdiğiniz sesleri ve müzikleri dijital hale getirerek sonsuza kadar saklamanızı sağlar.

Pikabınızı, USB bağlantı noktasını kullanarak son derece kolay biçimde bilgisayarınıza bağlayabilir ve plaklarınızı dijital sese dönüştürebilirsiniz. 

Lenco L-85, mekanik bir tonearm kaldırıcı, hareketli bir mıknatıs kartuşu (MMC) ve yerleşik bir ön amplifikatör ile donatılmıştır.

Pikabınızda çalan plak bittikten sonra pikap iğnesi otomatik olarak kalkar ve yerine döner. Bu yarı otomatik sistem, çizilmeleri önleyerek plaklarınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar. 

Çıkarılabilir plastik kapak, pikabınızın döner tablasını kullanmadığınız zamanlarda toza karşı korur. Lenco L-85, 33 RPM ve 45 RPM olmak üzere iki farklı hızda çalma moduna sahiptir.

Lenco L-85, 33 RPM ve 45 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Lenco L-85 Yarı Otomatik Pikap Özellikleri

 

Ürün yüksekliği: 12.80 cm (santimetre)

Ürün derinliği: 35,80 cm (santimetre)

Ürün genişliği: 42.00 cm (santimetre)

RCA çıkışlarının sayısı: 1

Güç seçeneği: AC adaptörü, Güç açma / kapama düğmesi, AC

USB konektörleri: USB A

Döner tabla devri: 33 dev / dak, 45 dev / dak

Çalışma sistemi: Kayışlı sistem

Amplifikatör seçenekleri: (Ön) amplifikatör, Ön Ayarlı Ekolayzer içerir

Fonksiyonel depolama ortamı: USB desteği

Malzeme: Plastik

Maksimum güç tüketimi: 12W

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.

 

 Benzer Ürünler