Dji Mini SE Fly More Combo Drone

DJI-MINI-SE-FLY

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

DJI Mini SE DRONE COMBO SET

 

UÇMAK İÇİN EN BÜYÜK SEBEP BİR DJI MİNİ SE COMBO SETİNE SAHİP OLMAKTIR

Dji Mini SE Drone sahibiyseniz, dünyaya hiç bakmadığınız bir açıdan bakmaya hazır olun! Muhteşem tasarımı, kolay kullanımı, kreatif ve kompakt yapısı ile muhteşem görüntüleri, gökyüzünden sorunsuzca çekmenizi sağlayan bu drone ile çektiğin videolar da sinema çekimleri kadar gerçekçi ve göz alıcı olacak!

 

 

 

COMBO SET, UÇUŞU DAHA KEYİFLİ HALE GETİRMEK İÇİN HAZIRLANDI

 Dji Mini SE Fly More Combo Drone’nun içinde hızlıca uçuşa başlamak için ihtiyacınız olan birçok yedek parça ve ekipman yer alır. Kutu içinde bulunan DJI mini SE için özel üretilmiş çanta dronunuzu kolayca taşımanızı ve saklamanızı sağlar. Yedek pervaneler, akıllı uçuş bataryaları ve veri aktarım&şarj kablosu gibi aksesuarlar ise her durumda size kolaylık sağlamak için pakete dahil edilmiştir.

 

 

 

 İLK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK -GÜVENLİK OLMADAN UÇUŞ OLMAZ 

360° özel Pervane koruması ve gelişmiş sensör takımları ile güvenli bir uçuş deneyimi gerçekleştirin. dronunuz ile uçuşa geçmeden önce Flight Tutorial eğitimini tamamlayarak, uçmayı daha yeryüzündeyken öğrenebilir ve uçuşu daha güvenli hale getirebilirsiniz. 

 

 

 

DAHA UZUN UÇUŞ DAHA KEYİFLİ BİR UÇUŞ

Kendi sınıfındaki diğer dronlar ile karşılaştırıldığında hem daha hafif hem de daha güçlü bir bataryaya sahip olan DJI Mini SE, en uzun süre uçuş deneyimini sürdüren drone sınıfında yer alır. 

 

 

DAHA YUKARI UÇUN VE MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER ÇEKİN

4 km'ye kadar yükselebilen DJI Mini SE, bu uzaklıktan bile HD video çekimi yapabilir. çok fonksiyonlu kumandanın çıkarılabilir ve kumanda içine gizlenebilir antenleri, kolay kullanım ve taşıma imkanı sağlar.

 

 

 

SEN DE DRONE AİLEMİZİN BİR PARÇASI OL 

Amatörden  profesyonele kadar tüm drone pilotlarının buluşma platformu olan SkyPixel'in internet sitesine DJI Fly uygulaması ile erişebilirsiniz. Bu platformda, diğer kullanıcıların çektikleri hava görüntülerini görebilir, kendi çekimlerinizi ekleyebilir ve bunları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda SkyPixel ile çevrenizdeki favori hava fotoğrafçılığı noktalarını da  keşfederek çekimleriniz için fikir sahibi olma imkanını yakalayabilirsiniz.

 

 

 

PAKETİN İÇİNDE NELER VAR? 

1 Drone,1 Kumanda, 3 Akıllı Uçuş Bataryası, 3 Ayrı Pervane (Çift), 1 Type C kablosu, 1 Kamera Koruyucu Kapak, 1 RC Kablosu (USB Tipi C Konnektör), 1 RC Kablosu ( Aydınlatma Konnektörü), 1 RC Kablosu (Standart Mikro USB Konnektörü), 1 Yer Değiştirme Çubuğu (Çift), 18 Yedek Vida, 1 Tornavida, 1 Pervane Koruyucu, 1 Çift Kullanımlı Şarj İstasyonu, 1 DJI, 18W USB Şarjı, 1 Omuz Çantası

 

GARANTİ SÜRESİ 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.
Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.