Instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi Seti

FOTSI00024
Yorum (0) | Yorum Yap

699,00 TL 659,00 TL
%6İndirimli
9 X 78,52 taksit seçenekleri ile


 

Fujifilm instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi Seti

 

Hello Kitty aşıkları toplanın, instax mini maceramız başlıyor!

Sınırlı sayıda üretilen instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi ile en sevimli anları fotoğrafla ve sonsuza kadar sakla. İstersen diğer Hello Kitty seven arkadaşlarına da çektiğin fotoğrafları hediye edebilirsin.

Tüm instax mini 9 filmleri ile de uyumlu olan instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi Seti’nin içinde özel Hello Kitty instant film bulunuyor.

İstersen çerçeveni, setin içinden çıkan Hello Kitty Sticker modelleri ile de süsleyebilirsin. Hatta bir çılgınlık yapıp stickerlar ile çektiğin fotoğrafları komik ve daha eğlenceli hale de getirebilirsin.

Pilleri ve filmi makinaya takarak ve çekim yapmaya başlayabilirsin! Haydi, durma! Kadrajını ayarla ve deklanşöre bas!

Gerisi mi? İnstax mini 9 ile fotoğrafın saniyeler için basılacak.

İlk kez instax mini kullanıyorsan bu aşamada sana bir tavsiyemiz olacak. Makinen ile çekim yapmadan önce 1-2 kez deneme çekimi yapmalısın. Bu sayede gerçek çekim yaparken makine daha yakından tanıdığın için çok daha profesyonel fotoğraflar çekebilirsin.

Şipşak fotoğraf makinesi ile harikalar yaratabilir, selfie aynasını (selfie mirror) kullanarak en güzel selfieleri çekebilirsin.

Fuji Instax Mini 9’un yakın çekim lens özelliği ile 35 santimetreye kadar yakın çekim yapabilirsin.

Yüksek tuş modu özelliğini kullanarak da İnstax Hello Kitty ile parlaklık ayarını kendin belirleyebilir ve çok daha yumuşak tonlarla retro fotoğraflar çekebilirsin. Modu aktif hale getirmek için üzerinde kalp işareti olan düğmeye basmalısın.

Sadece 2xAA kalem pil ile çalışan instax mini Hello Kitty Fotoğraf Makinesi seti ile Polaroid fotoğraflar çekebilir, kolay kullanımı ve hafifi tasarımı sayesinde istediğin her yere yanında götürebilirsin.

Fotoğraf makinen sana dört farklı çekim modu sunacak. Kapalı ortam, bulutlu, güneşli, açık hava modları kusursuz fotoğraflar çekmeni sağlayacak. Aksi durumda fotoğrafların flu, karanlık ya da çok aydınlık çıkabilir.

Fotoğraf çekerken ışığı algılayan ve bunun için ikaz lambalarından uygun olanı yakarak sana doğru modu haber veren İnstax mini Hello Kitty fotoğraf makinesi 1/60 enstantane özelliğine sahip.

1/60 perde örtüsü hızı demek instax mini 9’un sen zıplarken de koşarken tüm anlık hareketlerini yakalayabilecek güce sahip olduğunu gösteriyor.

İnstax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.

 

Instax Hediye Seti İçinde Neler Var?

 

Instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi

Instax mini 9 Hello Kitty 10'lu film

Taşıma kayışı

Hello Kitty sticker

2 adet AA pil

 

Instax Mini 9 Kullanımı

 

Hello Kitty tasarımı ve pembe tonlarındaki pastel renkleri ile eline çok yakışacak olan instax Hello Kitty fotoğraf makinesi seti ile şipşak polaroid fotoğraf çekmenin inceliklerine hakkında ufak tüyolar verelim.

Objektifi açtığınız anda bulunduğunuz mekânın ışığına göre İnstax Hello Kitty, en uygun olan çekim modu ikaz ışığını yakacaktır.

Profesyonel kareler çekmek için deneye yanıla kendi doğrunu bulabilirsin. Bunun bir usta-çırak deneyimi olarak düşünebilirsin. Her çektiğin fotoğraf bir öncekinden daha iyi olacaktır.

Flaş kullanımı da deneyimle öğrenebileceğiniz şeylerden biri. Her çekimde flaş açan instax özellikle de açık mekanlarda çekilen fotoğraflarda ışık patlamasına neden olabiliyor. Bazı anlarda flaşı elinle kapatmak durumunda kalabilirsin. Bunun için en özel anları beklemeden deneme çekimi yapmanı bu şekilde anı kaybetmemeni tavsiye ederiz.

Loş bir yerdeysen, makinenin üstünde yer alan ‘hi-key’ modunu seçerek daha parlak kareler çekebilirsin. Bu özellik loş mekanda ten rengini çok daha yumuşak ve parlak çıkartacak emin ol. Ancak dikkatli ol ‘hi-key’ modunda flaş patlamasın.

Herşey tamamsa haydi, başlıyoruz.

 

Instax Mini 9 Film Takma&Değiştirme

 

Makineye film takarken, filmin üzerindeki sarı nokta ile makinenin içinde görmüş olduğun sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde tak ve kapağı kapat.

10 poz bitene kadar makinenin arka kapağını sakın açma. Aksi takdirde filmler yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar.

Film takıldığında deklanşöre ilk basmanda fotoğraf çekemezsin. Film değiştirdiğin için ilk önce filmin koruma kapağı makineden çıkacak ve makine bundan sonra fotoğraf çekmeye hazır hale gelecektir.

 

İnstax Hello Kitty Özellikleri

 

Renk: Hello Kitty Pembesi tek model

Pozlandırma Kontrolü: El ile ‘manuel’, pozlama ölçerdeki LED göstergesi ile WB-Beyaz ayarı kontrolü

Instant Film: Fujifilm Instant Renkli Film “instax mini”

Lens: 2 bileşen, 2 element, f=60 mm, 1: 12.7

Flaş: Otomatik (sürekli yanıp sönen flaş)

         Geri dönüşüm süresi: Yeni pil ile kullanıldığında 0,2 sn.-6 sn.

Flaş Etki Alanı: 0.6m-2.7m

Otomatik Kapanma Süresi: 5 dakika

Fotoğraf Ölçüsü: 62 x 46 mm

Çekim Mesafesi (odaklanma): 0.6m – sonsuz

Enstantane: 1/60 san.

Ağırlık: 307 gr

Ölçüler: 116 x 118.3 x 68.2 mm

Aksesuarlar: Taşıma Kayışı

Güç Gereksinimi: 2 adet AA, 1,5V alkalin pil

Kapasite: 100 çekim (yeni AA pil ile yaklaşık 10 instax mini film paketi)

Diğer Özellikler: Pozlama sayacı (kalan filmi görebilme özelliği)

                            Film paketi yerleştirme onay penceresi

 Benzer Ürünler