Instax SQ1 Beyaz Fotoğraf Makinesi ve 20li Kare Film

FOTSI00148-20
Yorum (0) | Yorum Yap

1.599,00 TL 1.179,00 TL
%26İndirimli
12 X 109,17 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!


Fujifilm instax SQ1 Beyaz Fotoğraf Makinesi ve 20’li Kare Film

 

Instax kare fotoğraf makinesi serisinin en yeni üyesi Fujifilm instax SQ1 kare fotoğraf makinesi artık sizinle!

Instax SQ1 beyaz fotoğraf makinesi ve 20’li kare film seti içinde fotoğraf makinesi ile birlikte bir de 20’li kare film yer alıyor. Böylece set elinize ulaşır ulaşmaz çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Yeni instax SQ1 beyaz fotoğraf makinesi, kare format film genişliği sayesinde size her zaman daha fazla fotoğraf alanı sunar. Böylece fotoğraf çekmeden önce dikey mi yoksa yatay mı çekeceğinizi düşünmenize gerek kalmaz.

Fujifilm instax SQ1 beyaz fotoğraf makinesi, otomatik pozlama özelliğine sahiptir. Bu özellik, karanlık ortamlarda ve geceleri fotoğraf çekebilmek için hem fotoğrafı çekilen nesneyi hem de arka planı aydınlatır.

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, selfie moduyla mükemmel netlikte özçekimler yapabilmenizi sağlar. Selfie modu aynı zamanda yakın çekim (30 - 50cm) için de kullanılabilen bir moddur. Üstelik makinenin üzerinde yer alan selfie aynasını kullanarak, her zaman doğru kadrajı bulabilirsiniz.

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, makro modu ile uzak bir mesafedeki (2m - ∞) bir nesnenin fotoğrafını kolayca çekebilmenizi sağlar.

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, son derece basit kullanımlıdır. Makineyi açmak için objektifi saat yönünde çevirmeniz yeterlidir. Merceği ikinci kez çevirdiğinizde ise makine, selfie moduna geçecektir.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Fujifilm instax SQ1 beyaz fotoğraf makinesi

Instax kare square 20’li film

İki adet CR2 lityum pil

El askısı

 

Garanti Süresi

 

Fujifilm instax SQ1 fotoğraf makinesi, Fujifilm Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.