GoPro Hero7 White Aksiyon Kamera

5GPR/CHDHB-601
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

GoPro HERO7 White Aksiyon Kamerası

 

GoPro Hero 7 serisi Siyah, Gümüş ve White olmak üzere 3 modelden oluşan bir seridir. HERO7 serisinin Full HD versiyonu olan GoPro HERO7 White ise bu serinin en temel kamerasıdır. Hero 7 white, çektiğiniz görüntüleri otomatik olarak dönüştürmek için QuikStories gibi kullanıcı dostu özellikler sunar.

GoPro Hero 7 White ile sürükleyici ve akıcı videolar kaydedebilirsiniz. En zorlu doğa koşullarında bile muhteşem görüntüler kaydedebilen GoPro 7 White, standart titreşim azaltma özelliği en iyi video kayıtlarını yapmanıza yardımcı olur.

 

GoPro HERO7 White Özellikleri

 

Full HD Video

GoPro HERO7 White, 4: 3 en boy oranında 60 ve 30 fps'de 1920 x 1440 video kaydededer. 16: 9'da Full HD yani 1080 pikselde 60 fps'ye (1 saniyede 60 resim) kadar çözünürlüğü destekler.

Saniyede 15 görüntüye kadar seri çekim yapabilen ve 10 MP çözünürlüğe sahip olan HERO7 White, zorlu çekimlerde bile parlak ışık ve gölgeleri dengeleyebilen bir kameradır.

 

Dijital Lensler

Panoromik çekimler yaparken,  en doğru kadrajı ayarlamanız için kameranızın üzerinden kolayca Wide (Panoromik) modunu seçebilirsiniz.

 

10 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

Ek bir ekipmana gerek duymadan sörf, şnorkel ve yüzme aktiviteleri için sporlar için uygun bir aksiyon kamera olan GoPro 7, 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca satın alabileceğiniz ek ekipmanlarla su geçirmezlik özelliğini arttırmanız ve kameranızı daha derin suda kullanmanız da mümkündür.

*HERO7 White, ekstra kullanılan bir dalış muhafazası ekipmanını desteklemez. 10 metreden daha derine dalmak istiyorsanız, lütfen diğer GoPro aksiyon kamerası modellerimizi inceleyiniz.

 

Fotoğraf Zamanlayıcı

Zamanlayıcı özelliği sayesinde grup çekimlerinde ya da selfielerde herkes kareye girebilir.

 

Short Clips

15 veya 30 saniyelik video çekimi yapabilme özelliğine sahip olan GoPro7 ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için en uygun kısa videolar çekebilirsiniz. Çektiğiniz videoları, GoPro uygulamasını kullanarak hızlıca akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

 

Ses ile Kontrol

"GoPro”, “Take a photo” gibi farklı ses komutu ile kullanılabilen GoPro 7 white birçok farklı dilde söylenen komutları algılar. Ayıca dokunmatik ekran da kolay kullanım sağlar.

 

Gelişmiş Rüzgar Gürültüsü Azaltma

GoPro 7 white aksiyon kamerası, ön mikrofon ve gelişmiş algoritması sayesinde rüzgar sesini filtreleyerek daha net ve daha temiz ses kalitesi sağlar.

 

2x Ağır Çekim

Standart stabilizasyonu ile birlikte 2 kat daha ağır çekim yapabilirsiniz.

 

GPS + Hareket Sensörleri

GPS özelliği sayesinde GoPro7 kaç metre yükseklikte olduğunuzu ve hızınızı tespit eder. GoPro uygulamasını kullanarak da videolarınıza GPS performans bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.


GoPro Video & Fotoğraf Yedekleme

Kayıtlarınızı, GoPro 7 white ile yaptığınız tüm kayıtları, blueooth ve wireless bağlantı özelliklerini kullanarak yedekleyebilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

GoPro HERO7 White Aksiyon

HERO7 White için Çerçeve

Kavisli Yapıştırıcı

Düz yapışkanlı montaj ekipmanı

Montaj tokası

USB C Kablo

Garanti belgesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.