Instax mini LiPlay Stone White Fotoğraf Makinesi

FOTSI00103
5,0 (3)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

6.849,00 TL 5.899,00 TL
%14İndirimli
12 X 614,48 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid Stone White Fotoğraf Makinesi

 

Instax mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi ile fotoğraf çek, ses kaydet ve anı çok daha canlı hatırla!

 

Telefon ile Çek LiPlay ile Yazdır

Akıllı telefonun ile çektiğin fotoğrafları da instax mini LiPlay fotoğraf makinesi ile yazdırabilirsin. Hem akıllı telefonun ile hem de LiPlay ile çektiğin fotoğrafların baskısını almak için sadece instax mini LiPlay’i kullanman yeterli! Hızlı baskı özelliğine sahip instax mini LiPlay ile fotoğraf yazdırmak yalnızca 12 saniye sürer.

 

10 Saniye Ses Kaydı

En sevdiğin anları fotoğraflarken bu anı daha da unutulmaz kılmak için yapman gereken tek şey makinanın önünde yer alan ses kayıt tuşuna basmak! Instax Liplay ile tam 10 saniye boyunca ses kaydı yapabilirsin.

Dilersen çektiğin fotoğraflarına ses kaydını karekod ile ekleyebilirsin. Fotoğrafı sevdiğin bir arkadaşına göndermek ya da fotoğrafı çektiğin anı yeniden hatırlamak istersen uygulama ya da herhangi bir karekod okuyucusu ile sesi tekrar tekrar dinleyebileceğini bilmelisin. Ancak bunun için uygulamaya kaydettiğin fotoğrafı kesinlikle silmemelisin…

 

Seç, Düzenle ve Yazdır

Instax mini LiPlayseç ve yazdır özelliğine sahiptir. Çektiğin fotoğrafları, fotoğraf makinenin LCD ekranından detaylıca inceleyebilirsin. Böylece her fotoğrafı değil, çektiklerin arasından en sevdiğin fotoğrafın baskısını alabilirsin. Uygulama üzerinden fotoğraflarına efekt, çerçeve ve daha birçok şey ekleyebilirsin.

 

LiPlay'i Telefon ile Kontrol Et

Grup fotoğrafları çekerken akıllı telefonunu deklanşöre basmak için uzaktan kumanda olarak kullanman da mümkün. Selfie çekmek istersen de selfie aynası sana büyük kolaylık sağlayacak.

 

Aplikasyonu Kullan

Instax mini li-play uygulamasını kullanarak fotoğraf makineni daha kişisel hale getirebilirsin. Ayrıca favori özelliklerini, kısayol tuşlarına da ekleyerek dilediğin zaman hızlıca ulaşabilirsin.

  

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Instax mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi

Şarj kablosu

Taşıma kayışı

 

Garanti Süresi

 

Instax mini LiPlay, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı uygun biçimde açınız ve saklayınız.

 Benzer Ürünler