Lenco L-3808 Beyaz Direct Drive Pikap

L-3808WH
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

8.999,00 TL 8.499,00 TL
%6İndirimli
12 X 795,79 taksit seçenekleri ile

  Tükendi!  

 

Lenco L-3808 Beyaz Direct Drive Pikap

 

Lenco LS-3808, Hİ-Fİ ses sistemlerine bağlanarak üstün kaliteli ses üreten profesyonel ve motorlu sisteme (direct drive) sahip bir pikaptır. Sesi duyabilmek için pikabınızı harici bir müzik sistemine bağlamanız gerekir.

Lenco LS-3808 sizi uğraştırmadan kayıtlarınızı zahmetsizce çalmanızı sağlar. Bu sayede tek bir düğmeye basarak en sevdiğiniz plağı dinlemenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Plaktan çalan şarkıyı, USB belleğe kaydederek dijitale dönüştürebilir ve kayıtlarınızı bilgisayarınızda ya da farklı bir dijital ortamda çalabilirsiniz.

Lenco LS-3808, 33 RPM'den 45 RPM'ye kolayca geçiş yapabilme özelliği sayesinde dinlemek istediğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik plakta da mantık aynı şekildedir.

Lenco L-3808, mekanik bir tonearm kaldırıcı (ayarlanabilir iğne kolu ağırlığı), hareketli bir mıknatıs kartuşu (MMC) ve yerleşik bir ön amplifikatör ile donatılmıştır.

Lenco L-3808 DJ kullanımı için en uygun pikaplardan bir tanesidir. Pitch kontrol özelliği sayesinde pikabın devrini hızlandırarak/yavaşlatarak çalan müziğin temposuna müdahale edebilirsiniz. Ayarlanabilir iğne kolu ağırlığı sayesinde  iğnenin üzerine yapılan baskıyı ayarlamanız mümkündür. Bu sayede plağın döner tabladan kaymasını engelleyerek muhteşem scratchler atabilirsiniz.

Çıkarılabilir plastik kapak, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablasını toza veya olası darbelere karşı korur.

 

Lenco L-3808 Direct Drive Pikap Özellikleri

 

Ürün yüksekliği: 15.10 cm (santimetre)

Ürün derinliği: 34.80 cm (santimetre)

Ürün genişliği: 44,80 cm (santimetre)

RCA çıkışlarının sayısı: 1

Güç seçeneği:  AC kablosu, Güç açma / kapama düğmesi, AC

USB konektörleri: USB A

Döner tabla devri: 33 dev / dak, 45 dev / dak

Çalışma sistemi: Motorlu

Amplifikatör seçenekleri: (Ön) amplifikatör, Ön Ayarlı Ekolayzer içerir

Fonksiyonel depolama ortamı: USB desteği

Malzeme: Plastik

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.