Lenco LS-55 Ahşap Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

LS-55WA
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4.999,00 TL 3.799,00 TL
%24İndirimli
12 X 355,71 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Lenco LS-55 Ahşap Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Lenco LS-55, 2 x 5 Watt dahili hoparlöre sahip bluetooth özellikli ahşap bir pikaptır. 

Bluetooth 4.2  bağlantısı kusursuz bir iletim sağlar ve akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki ya da bluetooth özelliği olan cihazınızdaki çalma listenizi plakçalardaki hoparlörlere aktararak dinleyebilirsiniz.

Lenco LS-55, sadece plak çalan bir pikap değildir. Bluetooth bağlantısını ve AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz.Ayrıca bu pikap, sevdiğiniz şarkıları kulaklık ile de dinlemenizi sağlayan bir kulaklık girişine sahiptir.

Pikabın üzerinde yer alan tuşlarla şarkıyı durdurabilir ve kaldığınız yerden oynatmaya devam edebilirsiniz.

LS-55, plaktan çalan sesi, USB belleğe aktarabilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz şarkıları plaktaki sesi ile dijital bir ortamda dinleyebilirsiniz. 

Lenco LS-55 yarı otomatik bir pikaptır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

Bu pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, plak çalışırken döner tablada oluşan titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Şeffaf mika kapak, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur, kolay taşımanızı sağlar.

Lenco LS-55, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Boyutlar

 

43,5 x 37 x 14,5 cm

Ağırlık: 4,47 kg

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Lenco LS-55 Pikap

45 RPM pikap iğnesi

Şeffaf mika koruyucu kapak

AC adaptörü

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.