Lenco TT-120 Dahili Hoparlörlü Şarjlı Bluetooth Pikap

TT-120
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

3.999,00 TL 3.599,10 TL
%10İndirimli
12 X 374,91 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Lenco TT-120 Dahili Hoparlörlü Şarjlı Bluetooth Pikap

 

Lenco TT-120, 2 x 5 Watt dahili hoparlöre sahip bluetooth özellikli, taşınabilir, şarjlı ve çantalı bir pikaptır. 

Şarj edilebilir bataryası sayesinde elektrik bağlantısının olmadığı yerlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Tam dolu bir batarya ile 5 saate kadar kullanım imkanı sağlayan TT-120, 2,67 kg ağırlığı ile de yanınızda taşıyabileceğiniz kadar hafiftir.  

Bluetooth 5.0 bağlantısı kusursuz bir iletim sağlar ve akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki ya da bluetooth özelliği olan cihazınızdaki çalma listenizi plakçalardaki hoparlörlere aktararak dinleyebilirsiniz.

Lenco TT-120, sadece plak çalan bir pikap değildir. Bluetooth bağlantısını ve AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz.Ayrıca bu pikap, sevdiğiniz şarkıları kulaklık ile de dinlemenizi sağlayan bir kulaklık girişine sahiptir.

Lenco TT-120 yarı otomatik bir pikaptır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

Bu pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, plak çalışırken döner tablada oluşan titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Suni deri kaplamalı çanta, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur, kolay taşımanızı sağlar.

Lenco TT-120, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Boyutlar

 

11.8 cm (Y) x 37 cm (G) x 28.1 cm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Lenco TT-120 Pikap

45 RPM pikap iğnesi

Özel mikrofiber toz bezi

AC adaptörü

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.