Philips Hue GO V2 Bluetooth Özellikli

915005821901

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

859,90 TL 649,99 TL
%24İndirimli
12 X 60,18 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Philips Hue GO V2 Bluetooth Özellikli Masa Lambası

 

Philips Hue GO V2 taşınabilir şarjlı bir masa lambasıdır. Dahili şarj edilebilir pili sayesinde elektrik bağlantısına gerek duymadan birçok yerde çalıştırılabilen Philips Hue GO V2 akıllı masa lambası, tek bir şarj ile 2,5 saatlik parlak akıllı aydınlatma ya da 18 saate kadar Cozy Candle aydınlatma efekti sunar.

HUE Go V2 Bluetooth Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar. Bu sayede odanıza istediğiniz ortam rengini kolayca ekleyebilirsiniz.

HUE serisinde yer alan tüm aydınlatma ürünleri, HUE uygulamasına ve HUE Brigde cihazına bağlanabilir.

Philips Hue Go V2 bluetooth özellikli bir üründür. Bluetooth özelliği, ampulün HUE bluetooth uygulaması ile de kontrol edilmesini sağlar. Hue Bluetooth uygulamasına, 10 adede kadar Bluetooth akıllı ışık ekleyebilir ve akıllı telefonunuzla evinizideki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Philips Hue GO V2 bluetooth özellikli masa lambası, özel anlarınızda mükemmel aydınlatmalar oluşturmanız için Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ve Night Adventure gibi renk efektlerine sahiptir.

Hue Go V2'nin arkasında yer alan düğme ile ışık ayarlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Bu düğme Read, Relax, Concentrate ve Energize de dâhil olmak üzere, masa lambasına entegre olan dinamik aydınlatma efektlerini kullanmanızı sağlar.Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

 

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Hue Go V2 masa lambası, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır. 

 

*Bu ürün Philips HUE Bluetooth uygulaması, diğer Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Ses ile kontrol de dâhil ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue Go V2 Bluetooth Masa Lambası Teknik Özellikleri

 

Kullanım ömrü: 20.000 saat

Toplam Lümen çıkışı: 520 lm

Işık rengi: 2000-6500 Hue Beyaz Renkli Ambiyans

Şebeke elektriği: 220 V - 240 V

IP koruma sınıfı kodu: IP20

Değiştirilebilen ampul: Hayır

Boyutlar: 7.9 cm (Y) x 15 cm (U) x 15 cm (G)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.