Sennheiser Game Zero Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı

SK-506064

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Sennheiser Game Zero Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser Game Zero Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı ‘EAR’ teknolojisiyle donatılmış akustik performans ve kristal netliğinde ses hedefleyen oyuncular için tasarlanmıştır.

Sennheiser G4ME Zero kendi sınıfının en başarılı kapalı kapsüllü oyuncu kulaklığıdır. Kapalı kapsül tasarımı ve yeni 3 katmanlı kulak yastıklarıyla mükemmel izolasyon sağlayan game zeronun bu özelliği oyunlardaki en ufak ses detaylarını kaçırmadan oyuna adapte olmanızı olanak tanır.

Sennheiser’ın profesyonel pilot kulaklıklarından yola çıkılarak üretilen Sennheiser G4ME Zero gaming kulaklığın kulak yastıkları kalın suni deri ile kaplanmıştır. Kulaklığınız aynı zamanda 3 katmanlı hafızalı köpük yapısına da sahiptir.

Üç katmanlı XXL kulak yastığı kulak çevrenizi tamamen sarar ve bu şekilde mükemmel bir akustik ses akışı sağlanır.

Sennheiser Game Zero’nun kapalı kulaklık kapsülü, dışarıdan gelen gürültü girişini tamamen bloke ederek sizin oyunlarınıza daha iyi konsantre olmanızı sağlar. Bu izolasyon aynı zamanda oyun seslerinin dışarıdan da duyulmamasını sağlar.

Sennheiser Game Zero oyuncu kulaklığı, EAR teknolojisi sayesinde, kulak ergonomisine göre açılandırılmış sürücülerden gelen sesi, kulağın anatomik yapısına uygun olarak verir.

Sennheiser G4ME ZERO yüksek kaliteli mikrofonla donatılmıştır. Sennheiser’in 70 yıllık mikrofon tecrübesi sayesinde, oyun esnasında rakiplerinizi net biçimde duyarsınız. Üstelik üstün mikrofon teknolojisi oyun arkadaşlarınızın da sizi net biçimde duymasını sağlar.

Güçlü mikrofonlar sayesinde dış ortam gürültülerini de diskalifiye eden kulaklığınızın dahili mikrofonunu kullanmak ya da sessize almak istediğinizde kolu yukarı kaldırmanız yeterlidir.

Sennheiser G4ME ZERO gaming kulaklık özel bir taşıma çantasına sahiptir. Bu sayede kulaklığınızı her an güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Game zero oyun kulaklığı heyecan dolu karşılaşmalarda dikkatinizin dağılmaması için entegre ses kontrol düğmesine sahiptir.

Çoklu platform özgürlüğü sunan Sennheiser Game Zero oyuncu kulaklığı size birden çok kablo ile gelir. Böylece kulaklığınızın, PC, Mac ve oyun konsolları için uygun olan kablosunu seçerek oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. (Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser Game Zero Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı

1 adet taşıma çantası

1 adet 3m iki uçlu PC ve MAC için kablo

1 adet 1.2m tek uçlu konsol ve taşınabilir cihazlar için kablo

 

Sennheiser Game Zero Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

 

Renk: Siyah-Beyaz

Takma Şekli: Kafa Üstü

Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen (Circum-Aural)

Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Açık Kulaklık

Uyumluluk: PC, Mac, Konsol

Empedans: 50 ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör): 15Hz - 28.000Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon): 50Hz - 16.000Hz

Ses Basınç Seviyesi (SPL): 108 dB

Toplam Harmonik Bozulma (THD): <0.1% (1kHz, 100 dB SPL)

Bağlantı Tipi: 2X3.5mm (PC/Mac), 1X3.5mm (Konsol)

Kablo Uzunluğu: 3m (PC/Mac), 1.2m (Konsol)

Ağırlık: ~312g

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.