Zhiyun Smooth-4 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

127SMOOTH-4
Yorum (0) | Yorum Yap 

Zhiyun Smooth-4 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

 

Zhiyun Smooth-4 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball ile siz de sadece cep telefonunuzu kullanarak muhteşem görüntüler ve videolar çekebileceksiniz.

Zhiyun Smooth-4 Gimball’ın üzerinde yer alan entegre kontrol paneli telefonunuzun ekranına daha az dokunmanızı sağlar. Böylece hem gimbalı hem de telefonunuzu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Cep telefonunuzu Gimball’a sabitledikten hemen sonra tıpkı usta bir yönetmen gibi harika kısa filmler çekebilirsiniz.

Zhiyun Smooth Gimbal benzersiz clip up tasarımına sahiptir. Bu özellik gimbalı yataydan dikeye aldığınızda bekleme modu ve başlangıç modu arasında kolay geçiş yapmasını sağlar. Böylece profesyonel geçişli videolar kaydedebilirsiniz.

Gimball’ın profesyonelce tasarlanmış özel el çarkı Zhiyun Smooth-4’e eşsiz bir çalışma deneyimi sunar. Video çekimi yaparken çark üzerinden görüntüyü yakınlaştırabilir ya da uzaklaştırabilirsiniz.

FN düğmesine basarak da el çarkını bir odak değiştirme noktası olarak kullanabilir ve hem gerçek zamanlı hem de yüksek hassasiyetli odak noktaları elde edebilirsiniz.

Anında sahne geçişi için PhoneGo Modu’nu kullanabilirsiniz. PhoneGo Modu’nda en hızlı anlarda bile hiçbir detayı atlamadan kaydedebilirsiniz.

Smooth 4 her türlü gelişmiş çekim tekniğini destekler. Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse ve Ağır çekim modlarını ana göre hızlıca değiştirerek günlük hayatta gözden kaçan birçok ayrıntıyı çektiğiniz videolarda izleyebilirsiniz.

Zhiyun gimbal geniş aralıklı, üç eksenli, izleme ve odak çekim aralıkları sunan bir cihazdır. Bu da telefonunuzda farklı bir zaman akışını oluşturmanıza olanak tanır.

Zhiyun Smooth-4 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball, nesne sabitleme özelliğine sahiptir. Bu özellik net görüntüler elde etmenizi sağlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey takip etmek istediğiniz nesneyi ekranda çerçeveleyerek sabitlemek… Gerisi Smooth 4’in işi…

Tüm telefonlarla uyumlu Zhiyun Gimbal Smooth 4 aynı zamanda LED ışık ve lens gibi birçok aksesuar ile birlikte kullanılabilir.

Smooth 4 yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bu da gimbalın hafif olmasına rağmen son derece dayanıklı olmasını sağlar.

Daha uzun çalışma süresi ile iki yönlü şarj imkanı sunan Smooth 4’ün 12 saat dayanıklı pili saatlerce video kaydı yapabilmenizi sağlar. Pil göstergesi üzerinden gimbalın ne kadar şarjının kaldığını görebilirsiniz. Aynı zamanda Zhiyun Gimbal ile çekim esnasında telefonunuza da doğrudan şarj edebilirsiniz.

Dünya çapında tüm Zhiyun Gimbal Smooth 4 kullanıcılarının Lightollector’a yükledikleri videoları izleyerek yepyeni ilham fikirleri edinebilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Zhiyun Smooth-4 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

USB C kablo

Hızlı kullanım kılavuzu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.