GoPro Hero7 Silver Aksiyon Kamera

 

GoPro HERO7 Silver, HERO7 serisinin ikinci aksiyon kamerasıdır. GoPro Hero 7 Silver ile sürükleyici ve akıcı videolar kaydedebilirsiniz. En zorlu doğa koşullarında bile muhteşem görüntüler kaydedebilen GoPro 7 Silver, standart titreşim azaltma özelliği en iyi video kayıtlarını yapmanıza yardımcı olur.

 

GoPro HERO7 Silver Özellikleri

 

Otomatik WDR
 

GoPro HERO7 Black, 30 fps’ye kadar 4K video çözünürlüklerini, 1440 pikselde ise 60 fps'ye (1 saniyede 60 resim) kadar ağır çekim videoları destekler. HERO7 Silver, zorlu çekimlerde bile parlak ışık ve gölgeleri dengeleyebilen bir kameradır.

Saniyede 15 görüntüye kadar seri çekim yapabilen 10 MP çözünürlüğe sahip olan HERO7 Black Otomatik WDR özelliği sayesinde de fotoğrafların tonlamaları eşitlemeye yardımcı olurken detayların daha net görünmesini sağlar.

 

Dijital Lensler

Panoromik çekimler yaparken,  en doğru kadrajı ayarlamanız için kameranızın üzerinden kolayca Wide (Panoromik) modunu seçebilirsiniz.

 

10 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

Ek bir ekipmana gerek duymadan sörf, şnorkel ve yüzme aktiviteleri için sporlar için uygun bir aksiyon kamera olan GoPro 7, 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca satın alabileceğiniz ek ekipmanlarla su geçirmezlik özelliğini arttırmanız ve kameranızı daha derin suda kullanmanız da mümkündür.

*HERO7 Silver, ekstra kullanılan bir dalış muhafazası ekipmanını desteklemez. 10 metreden daha derine dalmak istiyorsanız, lütfen diğer GoPro aksiyon kamerası modellerimizi inceleyiniz.

 

Fotoğraf Zamanlayıcı

Zamanlayıcı özelliği sayesinde grup çekimlerinde ya da selfielerde herkes kareye girebilir.

 

Short Clips

15 veya 30 saniyelik video çekimi yapabilme özelliğine sahip olan GoPro7 ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için en uygun kısa videolar çekebilirsiniz. Çektiğiniz videoları, GoPro uygulamasını kullanarak hızlıca akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

 

Ses ile Kontrol

"GoPro”, “Take a photo” gibi farklı ses komutu ile kullanılabilen GoPro 7 silver birçok farklı dilde söylenen komutları algılar. Ayıca dokunmatik ekran da kolay kullanım sağlar.

 

Gelişmiş Rüzgar Gürültüsü Azaltma

GoPro 7 silver aksiyon kamerası, ön mikrofon ve gelişmiş algoritması sayesinde rüzgar sesini filtreleyerek daha net ve daha temiz ses kalitesi sağlar.

 

2x Ağır Çekim

Standart stabilizasyonu ile birlikte 2 kat daha ağır çekim yapabilirsiniz.

 

GPS + Hareket Sensörleri

GPS özelliği sayesinde GoPro7 kaç metre yükseklikte olduğunuzu ve hızınızı tespit eder. GoPro uygulamasını kullanarak da videolarınıza GPS performans bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.


GoPro Video & Fotoğraf Yedekleme

Kayıtlarınızı, GoPro 7 silver ile yaptığınız tüm kayıtları, blueooth ve wireless bağlantı özelliklerini kullanarak yedekleyebilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

GoPro HERO7 Silver Aksiyon

HERO7 Silver için Çerçeve

Kavisli Yapıştırıcı

Düz yapışkanlı montaj ekipmanı

Montaj tokası

USB C Kablo

Garanti belgesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler