Ürün Detay

Polk Audio Magnifi Mini Siyah Wireless Soundbar

MAGMINI
Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

 

Polk Audio Magnifi Mini Siyah Wireless Soundbar

 

Kompakt Boyutunun Çok Üstünde Güçlü Ses

 

Polk MagniFi Mini Soundbar Ses Sistemi, Magnifi Soundbar serisinin en kompakt ürünüdür. Alanı dar ve küçük olan kullanıcılara, mükemmel ses sunmak için tasarlanan Magnifi Mini sounbar, kablosuz bir subwoofer hoparlöre sahiptir. Küçük boyutuna kıyasla odayı dolduracak güçte ses üreterek etkileyici bir 2.1 kanallı surround ses deneyimi sağlar. 

Son derece basit kuruluma sahip olan bu soundbar ses sistemi Bluetooth ve Google Chromecast bağlantısına sahiptir.

 

 


 

 

Google Chromecast ile En Sevdiğiniz Müzikleri Dinleyin

 

Odayı dinamik ve güçlü sesle dolduran Polk Magnifi Mini Soundbar, dahili chromecast özellikli, kompakt bir ev sinema sistemidir. Yerleşik chromecast özelliği sayesinde sounbarınızla, Google Play Müzik, Amazon Müzik HD, Apple Müzik, Roon, Qobuz, Spotify, Tidal ve daha birçok platformdan en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

 

 

Birden Çok Dahili Ses ve Bağlantı Sistemi 

 

Polk Audio Magnifi Mini Soundbar, yerleşik Chromecast özelliğinin yanı sıra 5.1 Dolby Digital, Bluetooth, Google Assistant, ethernet ve wi-fi gibi ses ve bağlantı sistemleri ile de tam uyumlu bir cihazdır. 

 


 

Odayı Sanal Surround Ses ile Doldurun

 

Magnifi Mini Soundbar, 6 sürücü içerir ve bir de kablosuz bir subwoofera sahiptir. Bu hoparlörlerin tamamı bir araya geldiğinde çok boyutlu sanal bir 3D surround ses oluşturur. 

 

 

 

Polk VoiceAdjust Teknolojisi 

 

Polk VoiceAdjust Teknolojisi, özellikle film, dizi ya da bir program izlerken diyalogların daha net ve canlı duyulmasını sağlar. Bu özellik sayesinde izlediğiniz şey, her ne olursa olsun tek bir kelimeyi bile kaçırmazsınız. 

 

 

 

 

Google Asistan ile Müziğinizi Kontrol Edin

 

Google Asistan’ı kullanarak müziğini sesinizle kontrol edebilirsiniz. Sanal asistanınızla müziği oynatın, durdurun ya da ses seviyesini ayarlayın. Google Home uygulamasını kullanarak, soundbarın dahili chromecast özelliği sayesinde müziği evinizin farklı bölümlerindeki hoparlörlere gruplayabilirsiniz. Bu özellik için Google Home Hoparlör gerekmektedir ve ayrı olarak satın alınır. 

 

 

Bluetooth ile Doğrudan Müzik Akışı Sağlayın

 

Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da bluetooth özellikli cihazlardan, sounbarınıza doğrudan ses akışı sağlayabilirsiniz. 

 

Kablosuz Subwoofer ile Derin Bas Sesler Elde Edin

 

MagniFi Mini soundbar, kablosuz bir subwoofer hoparlöre sahiptir. Derin bas etkisi sunan bu subwoofer hoparlör ile ev sineması keyfi yaşayabilir ya da müzik dinleme deneyiminizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. 

 

 

Film, Spor ve Müzik Modları ile En Uygun Ses Ayarına Ulaşın

 

Bir film ya da spor programı izlerken veya müzik dinlerken, tek tuşla soundbarı ve subwooferınızı optimize edebilirsiniz. Önceden ayarlanmış ekolayzer ayarları, etkileyici surround ses ve derin bas sesleri tek bir tuşla aktifleştirebilirsiniz. Bu özel modları kullanarak evdeki eğlenceniz için en iyi ses ve ev sineması deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

 

Gece Modu ile Kimseyi Rahatsız Etmeden Mükemmel Bir Dinleme Deneyimi Yaşayın

 

Evinizdeki kişileri rahatsız etmeden muhteşem bir dinleme deneyimi yaşamak için bu modu kullanabilirsiniz. Gece modu, ana ses seviyesini yükseltmeden ses seviyesini yeniden optimize eder, bası azaltır ve diyalog seslerinin daha anlaşılır hale gelmesini sağlar. 


 

Audio Video

“Müzik severlere ve hatta müzik tutkunlarına tereddüt etmeden önerilebilecek bir ses sistemi.
Yatak odası ve orta boyuttaki odalar için kompakt bir ses sistemi arıyorsanız bu ürün tam size göre!”

 

HiFi Journal

“Bu kompakt soundbar ve kablosuz subwoofer sistemi sadece iyi görünmekle kalmıyor aynı zamanda usta işçiliğiyle kullanıcıyı da etkiliyor. Ayrıca, uygulamayı daha esnek hale getiren bir optik bir de analog girişi olan HDMI, Bluetooth ile kapsamlı bir bağlantı sunuyor.”

 

 

Hi-Fi.ru

“Soundlar ve subwoofer arasındaki mükemmel uyum farklı türlerdeki müzikleri kendinden emin ve son derece üstün seste çalmasını sağlar.”

 

 

Lite Mag

"34 santimetrelik bir muhafazada 6 sürücü ve dar bir kablosuz subwoofer ile akustik olarak etkileyici, ev sineması deneyimi sağlar."

 

 

Low Beats

“Polk MagniFi Mini her yönden fiyat bilincine sahip olanlar için gerçekten harika bir fırsat. Düz ekrana kolay bağlanım için ARC ses dönüş kanalına sahip HDMI’ya sahiptir ve üstelik Google Cast aracılığıyla ağlara kablosuz olarak entegre edilebilir.”

 

 

tuexperto

“Televizyonunuzun ses kalitesini geliştirmeyemi ihtiyacınız var, ancak çok sınırlı bir alana mı sahipsiniz? O zaman bu yeni Polk’u keşfetmeniz şart!
Polk MagniFi Mini surround sesin keyfini gerçek bir surround ses ile çıkarmamızı sağlayan ultra kompakt bir ses çubuğudur.”

 

Revista Gadget

"Bu soundbar TV’niz için mükemmel bir ortaktır. Dolby Digital 5.1 surround ses sayesinde güçlü bir sinema sistemi ve seslerin seviyesini ve netliğini kökten artırabilen, tüm diyaloglara yardımcı olan bir teknoloji sağlar. Ayrıca Bluetooth ve Goggle Cast gibi teknolojiler sayesinde herhangi bir ses kaynağından kablosuz olarak müzik çalınabilir."Teknik Özellikler

 

Frekans aralığı: 40Hz-24kHz

Ses Formatı: 5.1 Dolby Digital

Toplam Güç (Watt): 150 W 

Wireless Protokolü: 802.11a/b/g/n/AC - 2,4 GHz ve 5 GHz

 

Soundbar Ölçüleri 

Yükseklik: 8,13 cm

Genişlik: 34.04 cm

Derinlik: 10,92 cm

Ağırlık: 1,76 kg

 

Sürücü Ölçüleri 

Tweeter: 0.5” (1,27 cm)

Midrange: 4x 2,25" (5,72 cm)

 

Subwoofer Ölçüleri

Yükseklik: 36,58 cm

Genişlik: 18,8 cm

Derinlik: 36,58 cm

Ağırlık: 3,68 kg

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

• (1) Magnifi Mini Soundbar

• (1) Magnifi Mini Subwoofer

• (1) Magnifi Mini Uzaktan Kumanda

• (2) AAA Pil

• (1) Soundbar güç kablosu ve güç adaptörü

• (1) Subwoofer güç kablosu

• (1) HDMI kablosu

• (1) Optik kablo

• (1) AUX Kablo

• (1) Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu

 

Garanti Süresi

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.