Jabra Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Jabra kulaklık modelleri, sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini kullanıcıya sunmayı amaçlayan bir Jabra markasının ürünleridir. Bu doğrultuda Jabra tarafından özel olarak üretilen kulaklık sürücüleri gerek müzik dinlerken gerekse de telefon görüşmesi yaparken sesin, kullanıcıya her zaman en iyi şekilde iletilmesini sağlar.

Ses kalitesini hep daha yükseğe taşımak için üretilen Jabra Kulaklıklar , kulaküstü ve kulak içi kulaklık modelleri ile farklı kullanıcılara hitap ediyor. Kulağa takılış şekli olarak Jabra kulak içi kulaklık ve Jabra kulak üstü kulaklık olarak ikiye ayrılan kulaklık modelleri bağlantı şekli itibari ile de farklılıklar göstermektedir. Jabra kablolu kulaklık modelleri, ses kaynağına bir kablo ile bağlanan kulaklıkları ifade ederken Jabra kulaklık çeşitlerinin kablosuz modellerinde ise kaynak ile arada herhangi bir kablo bağlantısının olmadığı modeller için kullanılan bir tabirdir. Jabra bluetooth kulaklık da denen bu kulaklık modelleri ses kaynağı olan cihazla iletişim kurmak için bluetooth bağlantısı kullanır. Ancak sağ ve sol kulaklık arasında bir kablo bağlantısı vardır. İki kulaklık arasındaki senkronizasyon da bu şekilde gerçekleştirilir. Kulaklıkların hem kendi arasında hem de ses kaynağı ile tamamen kablosuz bağlantı kurduğu kulaklıklara ise true wireless kulaklık adı verilir. Tüm bunların yanı sıra kullanımı açısından incelediğimiz de kulaklık modellerini Jabra çağrı merkezi kulaklığı, Jabra kablolu kulaklık, Jabra kulaklıklarda kablosuz ürünler, Jabra telefon kulaklığı ve Jabra ofis kulaklığı gibi birden çok ayrıma tabi tutmak da mümkündür. Jabra kulaklık çeşitlerinde tek taraflı olarak bilenen kulaklıklar da Jabra’nın ofis, online görüşme vs. gibi işler için en sık kullanılan kulaklıklarıdır.

Jabra Spor Kulaklıkları?

Jabra spor kulaklığı modellerinin birçoğu bluetooth ve true wireless özelliğine sahiptir. Antrenman yaparken kulaktan düşmeyecek şekilde tasarlanan Jabra sporcu kulaklığı çeşitleri oldukça hafif yapısı sayesinde de konforlu bir kullanım sağlar. Jabra spor için kulaklık modellerinin neredeyse tamamını su geçirmez biçimde dizayn etmiştir. Böylece spor esnasında terleme, suya maruz kalma gibi durumlar kulaklığınıza zarar vermez ve siz sadece sporunuza odaklanırsınız. Jabra sport pace, Jabra elite sport, Jabra Elite Sport gibi spor kulaklığı modelleri Jabra Kulaklıklar arasında en sevilen modeller arasında yer alır.

Jabra Kulaklık Fiyatları

Jabra Kulaklık modellerinin kullanım alanı, modeli, kablolu ya da kablosuz olması gibi birçok farklı özelliklerinden dolayı farklı fiyat yelpazesine sahiptir. Örneğin; Jabra spor kulaklığı fiyatı ile Jabra kablolu kulaklık fiyatı arasında en belirleyici olan şey su geçirmezlik özelliğidir. Desibela.com’da yer alan Jabra Kulaklık çeşitleri , Jabra’nın Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm Jabra Kulaklık modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.