Anker SoundCore Life Dot 2 Siyah True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

A3922
Yorum (0) | Yorum Yap 

Anker Zolo Liberty+ True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Anker Zolo Liberty kulaklık, gerçek kablosuz bir kulaklıktır. Kablolardan tamamen bağımsız müzik dinlemek isteyenler için tasarlanan Anker Zolo Liberty kulaklık aynı zamanda ANC yani aktif gürültü önleme özelliğine sahiptir.

Grafen ile geliştirilmiş sürücüler, her iki kulaklığın da muhteşem kalitede ses iletmesini sağlar. Grafenin kuvveti ve esnekliği sayesinde bass, tiz ve mid sesler başka kulaklıklarda olmayan kalite ile rakipsiz bir dinleme deneyimini özgür bir biçimde sunar.

Anker'in dünyaca ünlü batarya teknolojisini kullanan Liberty tek şarjda 3.5 saat çalışır. Dahili şarj ünitesi özelliğine sahip saklama kutusu da kulaklığa, 24 saatlik şarj süresi sağlar.

Tere ve suya dayanıklı yapısı sayesinde açık alanda ya da spor salonunda spor yaparken de rahatça kullanılabilir.

GripFit teknolojisi sayesinde Anker TWS kulaklık, anında, stabil ve güvenli biçimde uyum sağlamaktır.

Anker liberty kulaklık, aktif gürültü önleme özelliğine sahiptir. Gürültü önleme özelliğini kişisel tercihinize göre açıp kapatabilirsiniz. Bu özelliği açıp kapatmak için yapmanız gereken tek şey kulaklığın üzerinde yer alan tuşa basmaktır.

Anker Zolo Liberty Kulaklık, Zolo Life uygulaması ile uyumludur. Uygulama üzerinden Rock, Pop, EDM ve daha fazla Ekolayzır profilleri arasından seçim yaparak zorlanmadan kendinize uygun sesi seçebilirsiniz.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.