Aqara FP2 Akıllı Hareket Sensörü

PS-S02D
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4.090,00 TL 3.599,00 TL
%12İndirimli
12 X 374,90 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Aqara FP2 Hareket Sensörü

 

Aqara FP2 Hareket Sensörü, Aqara markasının en yeni akıllı ev otomasyon cihazlarından biridir.

Hareket algılayabilen bu akıllı cihaz evinizde yüksek güvenlik önlemi sağlar. Yaklaşık 40 m²'ye bir alanda kayıt yapabilir. FP2 aynı anda 5 kişiye kadar algılama özelliğine sahiptir. 

Bölge konumlandırma özelliğine sahip olan bu akıllı sensör, odadaki alanı max. 30 bölgeye ayırarak kayıt yapabilir. 

Hareket sensörü oldukça hassastır. Odaya bir kişi girdiğinde bile hareketi algılar, bilgiyi kaydeder ve size bildirim gönderir. 

Dahili ışık sensörü gelişmiş otomasyon yapma imkanı sağlar. Hem tavana hem de dikey olarak bir duvara takılabilir.

Düşme algılama özelliği aile fertlerinden birinin düşmesi gibi olası bir kaza durumunda sizi anında uyarır. Bu özellik aile bireyleriniz için üstün güvenlik önlemi sağlar.

Google Assistant, Apple Siri ve Amazon Alexa tarafından desteklenir. Bu sayede cihazınızı sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca IFTTT ve diğer ekosistemleri de destekler.

IFTTT ev otomasyon sistemi ile istediğiniz şekilde farklı senaryolar üretebilirsiniz. Örneğin; bu sensör bir Aqara akıllı duvar anahtarına senkronize edilebilir. Sensörü, Aqara Akıllı Duvar anahtarı ile eşleştirirseniz, odada bir hareket algıladığında ışığı otomatik olarak açabilir.

IPX5 su geçirmezlik özelligi cihazın banyo gibi nemli ortamlarda ya da sundurma çatı altı gibi doğrudan yağmur, kar almayan alanlarda da bu cihazı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB-C bağlantısı ile çalışan bu akıllı cihazın sürekli olarak fişte takılı kalması gerekir. Pil ile kullanılamaz.

OTA protokolünü destekleyen Aqara FP2, kablo kullanımı gerekmeden şebeke üzerinden güncelleme yapabilir. OTA, yeni özelliklerin ve düzenlemelerin cihaza basitçe yüklenebilmesini sağlar. Ayrıca internet bağlantısı olmasa bile diğer Aqara ve Apple Homekit cihazlarıyla kullanılabilir.

Aqara FP2 Sensör, Zigbee 3.0 kablosuz protokolünü kullanır. Bu da düşük güç tüketimi ve geniş kapsama alanı sağlar.

Aqara yüksek güvenliğe ve gizliliğe son derece önem verir. FP2 Hareket Sensörü, kaydettiği tüm veriyi en güvenli şekilde işler ve korur. Cihazın güvenlik ayarlarını yapılandırarak ve gelen güncellemeleri düzenli şekilde yaparak kimlik hırsızlığına veya yetkisiz erişime karşı koruma sağlayabilirsiniz.

 

*Cihazı uzaktan kontrol etmek için Aqara Hub gereklidir. Aqara Hub ve diğer Aqara ürünleri ayrı olarak satılır.

 

Düşme algılama özelliğini kullanmak için cihazın tavana monte edilmesi gerekir. Düşme algılama modu bölge konumladırma ve diğer birçok özellikle aynı anda kullanılamaz.

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.