Bose Sleepbuds II Beyaz Gürültü Önleme Özellikli True Wireless Kulak İçi Kulaklık

841013-0010
Yorum (0) | Yorum Yap

5.950,61 TL 5.355,55 TL
%10İndirimli
12 X 501,46 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Bose Sleepbuds II Beyaz Gürültü Önleme Özellikli True Wireless Kulak İçi Kulaklık

 

Uykuya geçişlerde zorluk yaşıyorsanız, Bose Sleepbuds II Kulaklık tam da size göre. Günlük stres, horlama, gürültülü komşular gibi birçok neden uyumamanıza neden oluyor olabilir.

Uykuya dalmanızı kolaylaştırmak için Bose Sleep Uygulaması ile uyumlu çalışan bu kulaklıklar gürültü maskeleme özelliğine sahiptir. Kulağınızda rahatsızlık vermeden gece boyunca kalabilir. Özel tasarımı sayesinde sağa-sola dönerken kulağınızdan düşmez. Ayrıca sırt üstü, yüz üstü ya da yan yatarken de kulaklık, kulağınızda sabit kalır. 

Kulaklıkların aksine Sleepbuds müzik ya da podcast yayını yapmaz ve sadece Bose Sleep uygulamasındaki içerikleri çalabilir.

Uyku için tasarlanmış bu kulaklıklar, gürültüyü pasif olarak engellerken sakinleştirici uyku sesleri ile de gece boyunca rahat uyumanıza yardımcı olur. Tek bir şarjla 10 saate kadar aralıksız kullanılabilir. 

Gürültü maskeleme sesleri ve sakinleştirici sesler de dahil olmak üzere uygulamada 50’den fazla ses içeriği bulunur. Bu içeriklerden istediklerinizi kulaklıklarınıza indirebilir, favorilerinize ekleyebilir ve kişisel uyandırma alarmı olarak da seçili sesleri kullanabilirsiniz. 

(Uygulamaya zaman içinde daha fazla içerik eklenecektir.)

Colorado Üniversitesi Anschutz Tıp Kampüsü ve UCHealth CARE İnovasyon Merkezi tarafından yapılan bir araştırmada Bose Sleepbuds kulaklıkların daha iyi bir gece uykusu sağladığı, dinlendirici ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunduğu ortaya çıkmıştır. 

Kutu içinde yer alan 3 farklı boydaki silikon kulaklık uçları ile kulaklığı kulağınıza kusursuz şekilde oturtabilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Bose Sleepbuds™ II

Şarj/saklama çantası

3 boy kulak ucu

USB kablosu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.