Bose SoundLink Color Mavi Bluetooth Hoparlör II

752195-0500
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

3.971,48 TL 3.574,33 TL
%10İndirimli
12 X 334,68 taksit seçenekleri ile


Bose SoundLink Color Mavi Bluetooth Hoparlör II

Hoparlör suya dayanıklı yapısıyla havuzda, parkta, terasta ya da istediğiniz bambaşka bir yerde kullanabilirsiniz.

Aramalar için mikrofon içeren yapısı ile bir hoparlörden aradığınızın fazlasını güçlü bir ses performansı ile size sunuyor.

Güçlü ses çıkışlarında meydana gelen titreşimi minimuma indiren çift karşılıklı pasif radyatörler benzer bir teknoloji ile üretilen Bose SoundLink Color Siyah Bluetooth Hoparlör II, hiçbir titreşim olmadan dünyayı yerinden oynatabilecek kadar ses seviyesini arttırabiliyor.

Bose SoundLink Color Kırmızı Bluetooth Hoparlör II’nin etrafını saran silikon gövde, onu çantanıza atıp istediğiniz yere götürebilmeniz için ihtiyacınız olan sağlam yapıyı sağlar.

Yuvarlak hatlı yumuşak yüzeyi ile elinizde taşımanız da çok kolaydır.

Bağlantı Özellikleri

Bose SoundLink Color Siyah Bluetooth Hoparlör II 9 metrelik güvenilir bluetooth gücüne sahiptir ve bağlanmak çok kolaydır.

Sesli yönlendirmeler size cihazlarınızı eşleştirme sırasında yardımcı olur ve iki bağlı cihaz arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca en son bağlandığı sekiz cihazı hatırlar, böylece telefonunuza, arkadaşınızın tabletine ya da istediğiniz bir cihaza hızlıca bağlayabilirsiniz.

Kontrol Özelliklikleri

Hoparlör üzerinden çağrıları cevaplamak, şarkı atlamak, bağlı cihazlar arasında geçiş yapmak ve daha fazlası için, tek bir düğme dokunuşu ile birden fazla fonksiyonu kontrol edebilirsiniz.

Şarj Süresi

Şarj edilebilir lityum iyon pili 8 saat kullanım süresine sahiptir.

Ağırlık

0.54 kgBenzer Ürünler