Bowers & Wilkins PI7 S2 Midnight Blue Bluetooth Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleyici Hi-Fi Kulak İçi Kulaklık-BW0429

BW0429
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Bowers & Wilkins PI7 S2 Midnight Blue Bluetooth Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleyici Hi-Fi Kulak İçi Kulaklık

 

Bowers & Wilkins PI7 S2 Bluetooth True Wireless Kulaklık ile kablosuz müzik dinlemenin keyfini çıkarın. 

 

Sesi En Gerçekçi Haliyle Dinleyin

Kulaklıkların her biri 9,2 mm sürücüye, dört özel amplifikatöre ve 24 bit/48 kHz çözünürlüğe sahiptir. Bu bağlantı çözünürlüğü sesin kulaklıklar arasında çok daha doğru bir şekilde senkronize edilmesine yardımcı olur. Özel tasarlanmış bu sürücüler, bas, tiz ve orta sesleri kusursuz şekilde iletir.

 

PI7 Kulaklık Birden Fazla Ses Teknolojisini Destekler

Kablosuz sesin iletim kalitesini iyileştirmek için Bowers & Wilkins PI7 Kulaklık, Standart, LL, HD gibi çeşitli aptX kodeklerini desteklerler ve özel harici DSP işlemcisine sahiptir. 

 

Sadece Duymak İstediğiniz Sese Odaklanın

PI7 Kulaklık, akıllı gürültü engelleme özelliği ile dışarıdan gelen sesi tamamen önler. Her iki kulaklıkta bulunan mikrofon, dışarıdan gelen sesi algılar ve özel bir teknoloji ile dış sesi nötr hale getirir. İstediğinizde ortam sesi moduna geçerek gürültü önleme modunu engelleyebilirsiniz. 

 

cVc Mikrofon Teknolojisi Sesinizi Daha Net Algılar

Telefon görüşmeleri için de kusursuz ses sağlayan PI7 bluetooth kulaklığın her birinde birer adet cVc mikrofon bulunur. Bu mikrofon sesinizi daha iyi algılar ve karşı tarafa daha net iletir.

 

Akıllı Asistanınıza Kolayca Erişebilirsiniz 

Dokunmatik kontrol tuşları kullanımı kolaylaştırır. Sadece kulaklığınıza dokunarak akıllı asistanınıza erişebilirsiniz. Ayrıca çoklu bağlantı özelliğini kullanarak kulaklığı birden fazla cihazla eşleştirebilirsiniz. IP54 dereceli su geçirmezlik özelliği kulaklığı toz ve hafif su sıçramalarına karşı korur. 

 

Tam Dolu Şarj ile 16 Saate Kadar Kullanım Sağlar

Kulaklığın dahili şarj kutusu uygun saklama sağlarken kulaklığınız için toplamda 16 saat şarj desteği sağlar. Kulaklık tam dolu şarjla 4 saate kadar kullanılabilir. Hızlı şarj özelliği 15 dakikalık şarj ile 2 saat kullanım süresi verir. Kablosuz şarj edilebilir.

 

Kablolu Bir Kaynaktan da Ses Dinleyebilirsiniz 

Bowers & Wilkins PI7 S2 Bluetooth Kulaklık, benzeri olan diğer true wireless kulaklıklardan çok farklı bir özelliğe sahiptir. Bu özellik kulaklığınız ile kablolu bir cihazdan da müzik, ses vs. dinleyebilmenizi sağlar.

Kutu içinde bulunan USB Type-C - 3,5 mm ses kablosunu şarj kutusunun USB Type-C bağlantı noktasına ve 3,5 mm ses kablosunu da ses kaynağına takarak sesi doğrudan kulaklığından dinleyebilirsiniz. 

 

Akıllı Sensör Hareketlerinizi Algılar

Wear Sense akıllı oynatma özelliği, kulaklıklardan herhangi birini kulağınızdan çıkardığınızda ses çalmayı otomatik olarak durdurur. Kulaklığı, kulağınıza tekrar taktığınızda ses otomatik olarak kaldığı yerden çalmaya başlar.

 

Teknik Özellikler

Kulaklık Başına Sürücü Sayısı : 2

Sürücü Boyutu: 9,2 mm

Frekans Aralığı: 10 Hz - 20 kHz 

Toplam Harmonik Bozulma: (THD) %0,3

Desteklenen Ses Kodekleri: AAC, SBC, aptX, aptX Uyarlanabilir, aptX HD, aptX LL

Bluetooth Profilleri: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7, HSP 1.2

Bluetooth: 5.0

Frekans Bluetooth: 2,4 GHz (2402 - 2480 MHz)

Verici Gücü: 10 dBm

 

Garanti Süresi

Ürün Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.