Bowers & Wilkins PX7 Gümüş Bluetooth Aktif Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklık

FP41297
Yorum (0) | Yorum Yap 

Bowers & Wilkins PX7 Gümüş Bluetooth Aktif Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklık

 

Bowers & Wilkins PX7 Kulak Üstü Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık; sesi ileri iten sürücülere sahiptir. PX7'nin 43,6 mm sürücüleri, Bowers & Wilkins kulaklık koleksiyonundaki en büyük sürücülerdir.

Bowers & Wilkins PX7, dış dünyadaki sesleri izole ederek sadece müziği duymanızı sağlar. Ayrıca çevrenizdeki sesleri duymak istediğiniz zamanlarda, kulaklığı hafifçe kaldırarak çalan müziği durdurabilirsiniz. Kulaklığı yavaşça bıraktığınız da ise müzik yeniden çalmaya devam eder.

30 saat kullanım imkanı sağlayan pil ömrü sayesinde uzun süre müzikten ayrı kalmamanızı sağlayan Bowers & Wilkins PX7, hızlı şarj özelliğine de sahiptir. Böylece, piliniz bittiğinde sadece 15 dakikalık şarj ile size 5 saat daha kullanım imkanı tanır.

Bowers & Wilkins PX7 bluetooth kulaklık, akıllı telefon, tablet, iPod veya dizüstü bilgisayarınız ile arama yapmak ve müzik dinlemek için kullanabileceğiniz çok yönlü bir kulaklıktır.  

Yarış arabalarından ilham alınarak tasarlanan Bowers & Wilkins PX7 güçlü gövdesi sayesinde aşınma ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. PX7'nin karbon fiber kompozit tasarımı, dünyadaki en hızlı araçların gücünü ve çevikliğini taklit ederek, sesi en saf haliyle iletir.

 

Bowers & Wilkins PX7 Kulakiçi Kulaklık Özellikleri

 

Teknik Özellikler

 

Frekans Aralığı: 10Hz - 30kHz

Sürücü Boyutu: 2 x ø 43.6 mm tam kapsamlı

Empedans: 20 k Ohms

Bağlantı: Bluetooth 5.0

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Bowers & Wilkins PX7 Gümüş Bluetooth Aktif Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklık

1.2m stereo ses kablosu

1.2m USB-A - USB-C kablosu

Taşıma & saklama çantası

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler