Ürün Detay

Dji FPV Combo Drone

DJI-FPV-COMBO

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

20.499,00 TL 19.499,00 TL
%5İndirimli
12 X 1805,46 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

DJI FPV COMBO DRONE

 

DJI FPV İLE UÇUŞ HAYALLERİN GERÇEĞE DÖNÜŞECEK

DJI FPV Combo Drone ile hayallerinizin ötesinde bir uçuş gerçekleştirin. Hızı ve gücü ile gökyüzünde imkansız gibi görünen her yerde uçabilen DJI FPV Drone ile “Uçmak” artık hayal değil!

 

 

GÜÇ VE ZARAFET BİR ARADA

DJI FPV Drone, herkese arkasından hayran baktıran tasarıma  ve aerodinamik güçlü bir motora sahiptir. Güçlü pil ömrü ve rüzgar direnci havada daha uzun süre kalmanızı ve daha yüksek performans sunmanızı sağlar.

 

 

SEÇECEĞİN LED IŞIKLARI İLE EN TARZ DRONE SENİNKİ OLSUN

DJI FPV’nin diğer öne çıkan özelliklerinden biri de ön kısımda ve pervane kollarında  bulunan LED lambalarıdır. Özelleştirilebilen bu renkli LED ışıklar uçuşu daha da heyecanlı hale getirerek pilotlara daha zevkli bir uçuş deneyimi sunar.

 

 

ACEMİ BİLE OLSAN BİR PİLOT EDASI İLE UÇ

Eğer bir  DJI FPV Drone sahibiyseniz, tecrübeli bir pilot olmanız şart değil! 3 ayrı uçuş modu ile daha ilk günden rahat bir uçuş gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

 

 

S MODU

S modu, hibrit bir uçuş modudur ve FPV çekimlerinin dinamik görünümünü sorunsuz şekilde kolayca elde etmenizi sağlar. Bu mod, manuel olarak uçma özgürlüğünü önceki DJI droneların basitleştirilmiş kontrolleriyle birleştirir.

 

 

N MODU

Bu mod, yeni kullanıcılar için idealdir. N modu, engel algılama gibi DJI güvenlik özelliklerinin yanı sıra geleneksel drone uçuş kontrolleriyle de sürükleyici bir uçuş deneyimi sağlar.

 

 

M MODU

Sınırsız kontrol ve eksiksiz FPV uçuş deneyimi için M modunda uçabilirsiniz. Bu modda özel parametreleri kişiselleştirebilir, farklı uçuş ve görüntüler yakalamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

SEZGİLERİ İLE PİLOTUNUN HER HAREKETİNİ  ALGILAR

Kompakt bir drone olan FPV combo Drone, özel kontrolörü sayesinde yaptığınız el hareketlerinize göre manevra yapabilir. Bu özellik ilk bakışta basit gibi görünse de drone dünyası için çok ama çok büyük bir adımdır! (Kontrolör kutu içinde yer almaz ve ayrı olarak satılır.

 

 

GÜVENLİK OLMADAN UÇUŞ OLMAZ

Uçmak, bazen en usta drone pilotları için bile korkutucu olabilir. Bu sebeple, hangi uçuş modunda olursanız olun uçuş esnasında aniden fren yapmanız gereken durumlarda uzaktan kumanda üzerinde bulunan fren tuşuna basarak dronunuzu saniyeler içinde acil fren ve hover özellikleri ile durdurabilirsiniz. Aynı zamanda gökyüzündeki diğer helikopterlerden ve uçaklardan lokasyon bilgisi alarak ADS-B sinyalleri ile DJI FPV Goggles V2 gözlüklerine ileterek sizi olası kaza ve çarpma gibi durumlara karşı uyarır. DJI FPV aynı zamanda yardımcı bir alt ışık, akıllı eve dönüş ( RTH ), düşük pil RTH ve ileri-aşağı doğru engel algılama özelliklerine sahiptir. Bu özelliklerin tamamı güvenli bir uçuşa yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 

 

ROCKSTEADY EIS TEKNOLOJİSİ İLE ÇEKİMLERİNİZ HEP DAHA KALİTELİ

4 x ağır çekim, RockSteady sabitleme ve distorsiyon düzeltme özellikleri ile daha akıcı ve daha dramatik görüntüler çekebilirsiniz.Manevralarınız ne kadar keskin olursa olsun, Rocksteady EIS teknolojisiyle çekimleriniz son derece pürüzsüz bir hâl alacak.

 

 

KESİNTİSİZ SİNYAL İÇİN OTOMATİK GEÇİŞ

DJI FPV, 2,4 ve 5,8 GHz frekansları arasında otomatik geçişi destekler ve 50 Mbps'ye kadar video iletim bit hızı sağlar, sıkıştırma yapaylıklarını önemli ölçüde azaltır. Uçaktaki yüksek kazançlı antenler, sinyali geliştirmek için iki verici ve dört alıcı içerir, bu da kararlı, güvenilir bir video beslemesi sağlar.

 

 

MODÜLER YAPI İLE KULLANIM ARTIK ÇOK DAHA BASİT

DJI FPV uçağının gimbal kamerası, iniş takımı ve üst kapağının tamamı takılıp çıkarılabilir özelliktedir. Bu da onarımları ve değişimleri daha kolay hale getirir. DJI Care Refresh özelliğine sahip olan bu dronunun hasar onarım yelpazesi de oldukça geniştir.

 

 

DJI SANAL UÇUŞ UYGULAMASI İLE UÇUŞ PROVASI YAPIN

DJI Virtual Flight uygulaması, kullanıcıların gerçek dünyada havalanmadan önce gerçeğe yakın, simüle edilmiş senaryolarda uçma pratiği yapmalarını sağlar. DJI FPV Goggles V2 ve uzaktan kumandayı birbirine bağlayarak  risksiz sanal bir ortamda prova yaparak gerçek bir drone ustası olabilirsiniz.

 

 

SİZİNLE BİRLİKTE BAŞKALARI DA BU UÇUŞ DENEYİMİNİ PAYLAŞABİLİR

Bu modu kullanmak için arkadaşınızdan Dji fpv gözlüklerini takmasını isteyin ve gözlüğü drone kanalınıza dahil edin. Artık uçuşunuzun her anını, arkadaşınıza canlı olarak yaşattırabilirsiniz! Bu canlı paylaşım gerçekten de çok keyifli…  Sadece arkadaşının Dji fpv gözlüklerini senin uçak kanalına ekle ve sen de yukarıdaki uçuş deneyimini başkalarıyla paylaşmaya hazırsın.

 

 

KUTUNUN İÇİNDE NELER VAR?

1x DJI FPV Drone

1x DJI FPV Akıllı Uçuş Bataryası

4xDJI FPV Pervane (Çift)

1x DJI FPV Gimbal Koruyucu

1xDJI FPV Üst Kapak 

1x DJI FPV Uzaktan Kumanda 2

1x Kontrol Çubuğu (Çift)

1x DJI FPV V2 Gözlük

4x FPV Gözlük Anteni (Dual Band)

1x DJI FPV Gözlük Bataryası

1xFPV Gözlük Güç Kablosu (USB-C)

1xDJI FPV Gözlük Kafa Bandı

1xDJI FPV Gözlük Koruyucu

1xDJI FPV AC Güç Adaptörü

1xDJI FPV AC Güç Kablosu

1xUSB-C Data Kablosu

1xUSB-C OTG Kablo

 

GARANTİ SÜRESİ 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.
Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.