Focal Listen Siyah Wireless Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

3544058725013

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapFocal Listen Siyah Wireless Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Kablosuz bluetooth 4.1 teknolojisine sahip olan ve aptX ile uyumlu Focal Listen Siyah Wireless Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık yoğun gürültü, kalabalıktaki uğultu ya da araçların sesini muhteşem şekilde izole eder ve kullanıcıya sadece duymak istediği sesi vererek yüksek kaliteli akustik performans sunar. Aynı zamanda sesi adeta bir CD’den dinliyormuşçasına pürüzsüz hale getirerek verir.

Uzun mesafelerde dahi 15 metrelik yüksek çekim gücü sayesinde özgürce müzik dinleme olanağı müzik keyfinize keyif katar ve müzik kaynağı etrafında hareket kabiliyetinizi sınırlandırmaz.

Olağanüstü ses kalitesi sunan kulaklık 137/64 inç (40mm) geniş sürücüye sahiptir özel koni teknolojisi ile üretilmiştir. Müzik hassasiyetinde en yüksek performansı yakalamak için Mylar tabakası sadece sürücü üzerine uygulanırken kubbeye de titanyum uygulaması yapılır. Bu sayede dinamik, derin ve kontrollü bir bas dinlemek size sonsuz keyif verir.

Uzun süre kullanımlarda konfor sağlamak için özel olarak tasarlanmış 22 mm kalınlığında köpük kulak yastıklarına sahip olan kulaklık ile saatlerce müzik dinlemeniz mümkün. Deri malzeme ile kaplı olan yastıklarda kullanılan, tüm kulak şekillerine ve boyutlarına uyan köpük malzeme zaman içerisinde kulağınızın şeklini alarak çok daha fazla konfor sunar.

Ultra esnek kafa bandı dayanıklılığı arttırırken kafa üzerindeki baskıyı azaltır. Aynı zamanda çizilmeye karşı dayanıklı, cilalı, siyah parlaklık özelliğine sahiptir.

20 saate kadar süren pil ömrü üç saatten az bir sürede dolan pili size 20 saat dinleme imkânı sunar. Pil bittiğinde ise paket içerisinde yer alan kabloyu kullanarak kulaklığınızı kablolu kulaklık gibi kullanmanız da mümkün.

Kulaklık üzerinde yer alan tuşlar ile aramalar, ses ayarları ve müzik kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca USB girişi, jak girişi de yer alan kulaklığın çerçevesinde çok yönlü bir mikrofon da yer alır seyahatlerinizde, konferans görüşmelerinizde ya da uzun saatler boyunca yapmanız gereken telefon görüşmelerinizde de size büyük kolaylık sağlar.

Kulaklıkta kullanılan mikrofon, konuşmanın daha fazla anlaşılabilir olmasını sağlayan ‘Clear Voice Capture’ çift mikrofon sistemine sahiptir.

Focal Listen ile nerede olursanız olun, istediğiniz zaman, tam bir özgürlük duygusu yaşayabilirsiniz.

Kulaklığın özel tasarımı sayesinde sıkı bas sesleri ve dikkat çekici tonal ses dengesi ile her zaman gerçeğe yakın ses duymak mümkündür.

Her türlü cihazla (akıllı telefonlar, tabletler, MP3 çalar, bilgisayarlar) uyumludur.

Katlanabilir kulaklık, çantanızda ya da cebinizde kolayca taşıyabilmeniz için özel tasarım bir çantaya sahiptir.

Kulaklık tipi

Kulak üstü kulaklık

Sürücü

137/64“ (40mm) Mylar/Titanium

Empedans

32 Ohms

Hassasiyet

122dB SPL @ 1kHz – / 1Vrms

THD

<0.4% @ 1kHz / 100dB SPL

Frekans aralığı

15Hz – 22kHz

Net ağırlık

300g

Mikrofon

2-Çok yönlü

(Clear Voice Capture)

Aksesuarlar

Taşıma çantası, harici mini jak girişli kablo, USB kablo

Pil ömrü

20 saat

Bluetooth wireless technology

4.1

Çekim menzili

15 metre

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler