Harman Kardon Soho Kahverengi Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

HK.HKSOHOBTBRN

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Harman Kardon Soho Kahverengi Wireless Kulak Üstü Kulaklık

 

Harman Kardon Soho Kahverengi Wireless Kulak Üstü Kulaklık, günümüzün olağanüstü ses teknolojilerinin tek bir kulaklıkta nasıl toplanacağını bize ispatlayan harika bir kulaklıktır.

Birden fazla cihaza anında ve tek seferde erişim için NFC ve aptX ve AAC kodlaması ile üretilen Harman Kardon Soho bluetooth özelliği sayesinde akıllı telefonunuza ya da bluetooth bağlantısı olan diğer cihazlarınıza kolayca ve basitçe bağlanır.

Harman Kardon Soho’nun kutusunda yer alan bağlantı kablosu ise kulaklığınızın şarjı bitse bile müzik dinlemeye ya da telefon görüşmesi yapmaya devam etmenizi sağlar. Katlanabilir özelliği sayesinde diğer kulaklıklara göre çantanızda çok daha az yer kaplayan Soho, aynı zamanda birinci sınıf deri malzeme ile kaplama kulak yastıkları, şık tasarımı ve paslanmaz çelikten üretilen gövdesi ile de oldukça göz alıcı görünüyor. Katlanabilir kulaklığınızı özel tasarım çantası ile her yerde güvenli bir biçimde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kulaklığın üzerinde yer alan dokunmatik kontrol tuşları müziği, çağrıları ve ses seviyesini kolayca yönetmenizi sağlar. Harman Kardon Soho Kahverengi Wireless Kulak Üstü Kulaklık özel olarak seçilmiş 30 mm sürücüsü, yüksek performanslı neo-transdüserleri ve gelişmiş bas tepkisi sayesinde sesleri mükemmel şekilde iletir. Harman Kardon Soho Kulaklık 9 saat pil ömrü sayesinde uzun saatler boyunca müziğin keyfini doyasıya çıkartmanızı sağlar.

 

Harman Kardon Soho Wireless Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

 

Frekans Aralığı: 20Hz - 20kHz

Empedans: 32 ohm

Maksimum Giriş Gücü: 30mW

 

Kutunun İçinde Yer Alanlar

 

Harman Kardon Soho Wireless Kulak Üstü Kulaklık

Kulaklık taşıma çantası

1 m USB şarj kablosu

1,2 m kulaklık kablosu

 

Garanti Süresi

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.