Helix M Six 6 Kanallı Class D Amfi

HA16109
Yorum (0) | Yorum YapHelix M Six Small 6 Kanallı Amfi

Entegre 10 kanallı sinyal işlemcili HELIX V EIGHT DSP 8 kanallı amplifikatör, araç ses tutkunları için yeni ufuklar açar.

Eşsiz "Saf Sınıf GD" konsepti ve son teknoloji ürünü "sabit nokta" 64 Bit çözünürlüğe sahip Audio DSP, olağanüstü ses kalitesi ve güç sağlar.

Dahası, büyük bir özellik seti, daha karmaşık sistem konseptleri için ideal ön gereklilikler setini sağlar - özellikle de tamamen aktif yapılandırmalar tek ve kompakt bir amplifikatör üzerine yapılacaksa.

120 Watt'a kadar SMS hoparlör çıkışı RMS @ 2 Ohm, ek amplifikatörlerin bağlantısı için iki işlenmiş RCA çıkışı, altı RCA ve 20 V RMS giriş hassasiyetine sahip altı yüksek seviye girişi ve bir optik SPDIF girişi bu amplifikatörü tamamen benzersiz kılar sınıf. HELIX Genişletme Kartı yuvası (HEC), Bluetooth® Ses Akışı modülü veya Yüksek Çözünürlüklü Ses USB ses kartı gibi daha fazla arabirim eklemenize izin verir.

Audiotec Fischer’in DSP PC-Tool’u sayesinde, entegre DSP kişisel gereksinimlere göre kolayca yapılandırılabilir. Devasa özellik içeriğine rağmen, V EIGHT DSP klasik HELIX tasarım dilinde kendini gösterir, çok küçük boyutlu temiz bir tasarım hızlı ve kolay entegrasyona izin verir.

Özellikler

Olağanüstü ses kalitesi için mümkün olan en iyi verimlilikle birleştirilen yeni "Pure Class GD" konsepti

Üstün, son derece güçlü "sabit nokta" 64 bit çözünürlükte ve saniyede 1,2 milyar MAC işlemiyle Audio DSP

2 Watm'a 120 Watt'a kadar RMS ile sekiz hoparlör çıkışı

İki işlenmiş RCA çıkışı

Girişler: 6 x RCA, 20V RMS giriş hassasiyetine kadar 6 x Yüksek seviye, optik SPDIF giriş

ADEP devreli akıllı yüksek seviye girişi (Gelişmiş Teşhis Hata Koruması)

Bluetooth® Ses Akışı, Yüksek Çözünürlüklü USB üzerinden USB Akışı vb. Gibi ek giriş / çıkış modülleri için HELIX Genişletme Kartı yuvası (HEC)

Otomatik uzaktan kumanda anahtarı

Olağanüstü verimlilik sayesinde düşük ısı dağılımı sağlayan kompakt tasarım

Özel özellikler:

Saf Sınıf GD amplifikatör teknolojisi

Audiotec Fischer'ın tescilli Pure Class GD konsepti, geleneksel D sınıfı amperlerin verimliliğini bir üst seviyeye çıkarır. Amplifikatörün giriş sinyallerine bağlı olarak dahili besleme voltajını değiştirerek, rölanti kayıpları önemli ölçüde azaltılır ve genel verimlilik herhangi bir zamanda maksimum seviyeye yakındır. Dolayısıyla, ısı dağılımı neredeyse ihmal edilebilir, bu nedenle en küçük ısı emicilere ve en kompakt biçim faktörlerine izin verir. Bunun yanı sıra Pure Class GD amp, tamamen diferansiyel bir sinyal yolu ve geliştirilmiş çıkış filtresi tasarımı uygulayarak ses kalitesi açısından geleneksel D Sınıfı tasarımlardan daha iyi performans gösterir.

Akıllı yüksek seviye girişi

En yeni nesil OE otomobil telsizleri, bağlı hoparlörleri teşhis etme konusunda gelişmiş olasılıkları içerir. Ortak bir amplifikatör bağlanırsa, başarısızlık mesajları ve belirli özelliklerin kaybı (örneğin, fader fonksiyonu) oldukça sık görülür - ancak V EIGHT DSP ile değil.

Yeni ADEP devresi (Gelişmiş Arıza Teşhisi Hatası Koruması), OE radyonun hoparlör çıkışlarını gereksiz yere yüksek sesler sırasında yüklemeden tüm bu sorunları önler.

Güç tasarrufu modu

Güç Tasarruf Modu, temel kurulumda bulunur. 60 saniyeden daha uzun bir süre giriş sinyali olmadığında V EIGHT DSP ve bağlı amplifikatörlerin güç tüketimini önemli ölçüde azaltmanıza olanak tanır. Lütfen “CAN” veya diğer dahili veri yolu yapılarına sahip birçok güncel otomobilde, radyonun “görünmez” olarak 45 dakikaya kadar açık kalmaya devam edebileceğini unutmayın. arabayı terk ettikten sonra bile! “Güç Tasarrufu Modu” aktif olduğunda, uzaktan çıkış (Rem Out) ve dahili amplifikatör aşamaları kapatılır. HELIX V EIGHT DSP, bir müzik sinyali uygulanırsa, uzaktan çıkışı ve dahili amplifikatörü bir saniye içinde yeniden etkinleştirir. 60 saniyelik kapanma süresinin değiştirilmesi de mümkündür. veya “Güç Tasarrufu Modunu” DSP PC-Tool yazılımı üzerinden tamamen devre dışı bırakın.

Start-Stop özelliği

HELIX V EIGHT DSP'nin anahtarlamalı güç kaynağı, motorun krank işlemi sırasında akünün voltajı 6 Volt'a düşse bile sabit bir dahili besleme voltajı sağlar.

Otomatik Dijital Sinyal Algılama

Analog Giriş'den dijital girişe geçiş, Optik Giriş üzerinde bir sinyal algılanır algılanmaz otomatik olarak yapılır. Bu özellik DSP PC-Tool yazılımında devre dışı bırakılabilir. Alternatif olarak, analog ve dijital girişler arasında manuel geçiş yapmak için isteğe bağlı bir uzaktan kumanda kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Çıkış gücü RMS / maks.

- Kanal başına 4 Ohm 75/150 Watt

- Kanal başına 2 Ohm 120/240 Watt

- @ 1 Ohm -

- 4 ohm @ köprülü -

- @ 2 Ohm köprülü -

Amplifikatör teknolojisi Saf Sınıf GD

Girişler 6 x RCA / Cinch

6 x Yüksek seviye hoparlör girişi

1 x Optik SPDIF (12 - 96 kHz)

1 x Uzaktan Kumanda

Giriş hassasiyeti RCA / Cinch 2 - 4 Volt veya 4 - 8 Volt

Yüksek Seviye 5 - 10 Volt veya 10 - 20 Volt

Giriş empedansı RCA / Cinch 10 kOhms

Giriş empedansı yüksek seviye 13 Ohm veya 13 kOhms

8 x Hoparlör çıkışı verir

2 x RCA / Cinch

2 x Uzaktan Çıkış

Çıkış gerilimi RCA / Cinch 3 Volt RMS

Frekans tepkisi 20 Hz - 22.000 Hz

DSP çözünürlüğü 64 Bit

DSP gücü 295 MHz (1,2 milyar MAC işlemi / saniye)

Örnekleme hızı 48 kHz

DSP tipi Ses sinyali işlemcisi

Sinyal dönüştürücüler A / D: BurrBrown

D / A: BurrBrown

Sinyal-gürültü oranı dijital girişi 105 dB (A ağırlıklı)

Sinyal-gürültü oranı analog girişi 100 dB (A ağırlıklı)

Bozulma (THD) <% 0,015

Sönümleme faktörü> 70

Çalışma gerilimi 10,5 - 16 Volt (maks. 5 sn, 6 Volt'a kadar)

Rölanti akımı 540 mA

Maks. uzaktan çıkış akımı 500 mA

Sigorta 2 x 30 A LP-Mini sigorta (APS)

Ek özellikler HEC yuvası, ADEP devresi, Otomatik Uzaktan kumanda anahtarı, Kontrol Girişi

Boyutlar (Y x G x D) 44 x 220 x 180 mm / 1.73 x 8.66 x 7.09 “

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

1 x Amplifikatör HELIX V EIGHT DSP

1 x USB kablosu

2 x Allen anahtarı

1 x Montaj malzemesi

1 x Kullanım kılavuzu

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler