Heos Soundbar + Heos Sub Heos 1

HEOSSOUNDSUBHEOS1
Yorum (0) | Yorum Yap

22.164,84 TL 21.056,60 TL
%5İndirimliHeos Soundbar + Heos Sub Heos 1

Denon Heos Bar Wireless Siyah Kablosuz Soundbar

İncecik yapısı ile zarafetini korurken bir televizyondan ya da Blu-Ray’den aldığı sessiz muhteşem performansta bir ses akışı ile sunar.

İster bir büfe üzerine yerleştirin veya duvara monte edin, heyecan verici HD ev sineması ve müzik akışını yaşayın.

Ses duvarını aşın ve televizyon izlerken oda dolusu ses elde edinin.

HEOS Bar, son teknoloji ürünü sinyal işleme, yükseltme ve 9 yüksek performanslı sürücü ile istisnai bir performans sunar.

Dört 4K uyumlu HDMI, çok kaynaklı AV kurulumlarında bile kullanmanıza izin verirken, HEOS entegrasyonu tüm müziklerinizi kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

Kurulum ve çalıştırma son derece kolay olan  HEOS Bar’ı televizyonunuzun HDMI Audio Return Channel (ARC) (Ses Dönüş Kanalı) girişine bağlayın. Dakikalar içinde sound bar çalışmaya hazırdır. Cihazınızınızı HEOS App ile denetleyin veya TV'nizin uzaktan kumandası ile HEOS Bar’ı kumanda edin. Kolay değil mi?

Evinizdeki internet ağını kullanarak tüm müziklerinizi herhangi bir odaya ya da aynı müziği tüm odalara aktarın. Favori şarkılarınızı Bluetooth ile paylaşın. HEOS App ile hepsi parmak uçlarınızda.

HEOS Bar stilinizi, odanıza yansıtır. HEOS Bar, TV setinin sesini iyileştirmek için tasarlanmıştır ve sofistike sesler sayesinden televizyon izlemeyi çok daha keyifli hale getirir.

4K Ultra HD’yi keşfetmenizi sağlayan sound bar, son teknoloji HDMI standartlarıyla tamamen geleceğe yöneliktir. Dört HDMI 2.0a / HDCP 2.2 girişi, filmlerinizin 4K Ultra HD'de keyfini çıkarmanıza fazlasıyla yeterlidir.

 TV'nizin sınırlı 4K geçiş kapasitesine sahip olması durumunda endişelenmeyin. 4K kaynaklarınızı doğrudan bara bağlayın. En iyi çok kanallı ses için HEOS Bar, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio ile sınıfının önde gelen ses formatı desteği sunar. HEOS AVR / HEOS Bar, HDR10 ve Dolby Vision'un Yüksek Dinamik Aralık (HDR) video formatlarını da destekliyor. Dolby Vision, sinema, TV şovları ve oyunları inanılmaz bir kontrast ve renk ile keyfe dönüştürür.

Denon Heos Sub Wireless Siyah Kablosuz Subwoofer

Sınıfının en iyisi olan ses kalitesiyle herhangi bir HEOS cihazına derin, güçlü bas ses ekler. Herhangi bir odaya ve kuruluma uygundur.

İzlediğiniz tüm filmler ve  dinlediğiniz tüm müzikler ile dünyayı yerinden oynatın hem de kablosuz olarak…

HEOS Subwoofer, tüm sesinize sismik bas ekler. Güçlü amplifikasyonu ve optimize edilmiş sürücüleriyle, herhangi bir HEOS hoparlöründen HEOS Bar'a, HEOS AVR'ye, HEOS Amp'ye ve HEOS Link'e kadar tüm HEOS serileri ile çalışır.

Sofistike D sınıfı amplifikasyon ile birlikte iki özel yapım 5-1/4 inç sürücü birimine sahiptir olamsına rağmen yine de berrak ve keskin bas verir. Tescilli DSP algoritmaları, tüm dinamik aralıkta optimum düşük frekanslı tepki sağlar. HEOS App'ta, HEOS Bar'da entegre edilmiş diyalog artırıcı ve gece modu gibi farklı yapılandırmalar için gelişmiş ayarlar bulabilirsiniz.

Ses duvarını aşın ve dünyanızı çarpıcı bas ile sallamaya başlayın.

Kurulum ve çalıştırma son derece kolay olan  HEOS Subwoofer'ın sadece birkaç dakikanızı alır. Yalnızca ev ağınıza ya da herhangi bir HEOS cihazına bağlayın. Tüm sesinizi uygulama aracılığıyla kontrol edin. Gerçekten de bu kadar basit.

Evinizdeki internet ağını kullanarak tüm müziklerinizi herhangi bir odaya ya da aynı müziği tüm odalara aktarın. Favori şarkılarınızı Bluetooth ile paylaşın. HEOS App ile hepsi parmak uçlarınızda.

HEOS Subwoofer stilinizi, odanıza yansıtır. Subwoofer’ınızı dikey ya da yatay olarak, kablosuz bağlantı sayesinde odanızın her yerine yerleştirebilirsiniz. Ancak, onu gizlemek istiyorsanız, kanepenin altına koyun ve sıçramanın tadını çıkarın.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidirBenzer Ürünler