HiFuture FlyBuds Pro Pasif Gürültü Önleyici 4 Mikrofonlu Pembe TWS IPX5 Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık

601968119195
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

699,00 TL 599,00 TL
%14İndirimli
12 X 62,40 taksit seçenekleri ile


 

HiFuture FlyBuds Pro Pasif Gürültü Önleyici 4 Mikrofonlu Pembe TWS IPX5 Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık

 

Çevresel Gürültü Önleme Teknolojisi

 

FlyBuds PRO Kulaklık, dahili çevresel gürültü önleme teknolojisi sayesinde sizi arayan kişinin çevresindeki sesleri büyük oranda filtreler. HiFuture FlyBuds Pro Kulaklık 4 mikrofonlu arama sistemine sahiptir. 4 mikrofon, görüşme sırasında gerçek zamanlı çalışır. Her bir kulaklıkta uç kısımda olan mikrofon sizin sesinizi karşıya iletirken orta kısımda yer alan diğer mikrofon çevredeki sesleri yakalayarak onları nötr hale getirmek için çalışır. Böylece telefonda konuşurken gelen sesi daha net duyabilir ve karşınızdaki kişiye sesinizi çok daha anlaşılır bir şekilde duyurabilirsiniz.

 

 

 

Optimum Doğruluk ve Mükemmellikte Ses İletimi 

 

Kulaklığın süper hafif ve kolay kırılmaz grafit karbon mineralinden esinlenilerek tasarlanan sürücüleri, optimum doğruluk ve mükemmellikte ses iletimi sağlar.

 

 

 

Ergonomik Tasarım

 

HiFuture'un en yeni kulaklığı FlyBuds PRO’nun ergonomik tasarımı sayesinde kulaklıklarınız kulağınıza kusursuz şekilde oturur. Bu da her durumda daha iyi bir  dinleme deneyimi anlamına gelir.

 

 

 

20 Saate Kadar Uzanan Pil Ömrü

 

FlyBuds PRO’nun, saklama&şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar pil ömrü vardır. Uzun saatler boyunca müzik dinleyebilir ya da telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Kulaklığın şarj süresi ortalama 1,5-2 saattir.

 

 

 

Su ve Toz Geçirmez Teknoloji

 

FlyBuds PRO kulakiçi kulaklık, IPX5 su ve toz geçirmezlik derecesine sahiptir. Bu özellik sayesinde kulaklığınızı hem iç hem de dış alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. 

 

 

 

Hızlı ve Kolay Bağlantı

 

Kulaklığın hızlı bluetooth bağlantısı sayesinde ses kaynağına zahmetsizce bağlanabilirsiniz. Akıllı dokunmatik tuşlar sayesinde de çağrılarınızı ve müziği yönetebilirsiniz.

 

 

 

Garanti Süresi 

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.