HiFuture FutureFit Evo Geniş HD Ekran Alüminyum Kasa IP68 Siyah Akıllı Saat

673143591195
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

904,07 TL 812,54 TL
%10İndirimli
12 X 84,64 taksit seçenekleri ile


 

HiFuture FutureFit Evo Geniş HD Ekran Alüminyum Kasa IP68 Siyah Akıllı Saat

 

Havacılık Ürünlerinde Kullanılan Alüminyum Alaşım 

 

FutureFit Evo Akıllı Saat’in dış yüzeyi, havacılık sektöründe kullanılan alüminyum alaşım malzeme ile tasarlanmıştır. Bu özel alaşım sayesinde FutureFit Evo oldukça güçlü bir gövdeye sahiptir. 

 

Her Şeyi Geniş Ekrandan Takip Edin

 

FutureFit Evo akıllı saat 1,57 inç HD ekrana sahiptir. Bu sayede kullanıcısına zengin bir izleme deneyimi sunarken çerçevesiz bir ekran hissi verir.

 

Suya Dayanıklı Teknoloji

 

FutureFit Evo en iyi akıllı saat modelleri arasında yer almasının yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de hayatınızı kolaylaştırır. HiFuture akıllı saat IP68 derecesi sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı dayanıklıdır. Yüzerken ya da sörf yaparken saatinizi bileğinizden çıkarmanıza gerek yoktur. 

 

Uzun Pil Ömrü Sayesinde Günlerce Kullanın

 

FutureFit Evo, tam dolu bir batarya ile 10 güne kadar kullanılabilir. Saatin şarj süresi ortalama 2-3 saattir. Bu sayede saatinizi sık sık şarj etmenize gerek kalmaz. 

 

Sağlığınızı Akıllı Saat ile Takip Edin

 

Saatin 4. nesil sağlık sensörleri sağlığınızı gerçek zamanlı olarak takip eder. Böylece bileğinizde takılı olduğu sürece kalp atış hızınızı ve kanınızdaki oksijen düzeyini saatin ekranından takip edebilirsiniz.

 

Uyku Monitörü ile Daha Kaliteli Uyuyun

 

Bu akıllı saatin bir diğer faydalı özelliği de huzurlu ve iyi bir gece uykusu uyumanız için tasarlanmış yerleşik uyku monitörü özelliğidir. Düzensiz uyku düzeninden kurtulmanıza yardımcı olan bu özellik yetersiz uyuma vs. gibi durumlarda sizi bilgilendirir. Uyku sürenizi kaydedebilir ve sağlıklı uyku için size geri bildirimlerde bulunabilir.

 

Saatinizi Akıllı Telefonunuzla Senkronize Edin

 

Akıllı telefonunuzdaki uygulamaları ve kişileri FutureFit Evo ile senkronize edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde yaklaşan bir toplantı ya da randevunuzu saatiniz size hatırlatabilir.

 

Ekranı Modunuza Göre Değiştirin

 

Akıllı saatin birden fazla ekran teması arasında modunuza ve tarzınıza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. 

 

Garanti Süresi 

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.