Instax mini Link SE Beyaz Akıllı Telefon Yazıcısı

FOTSI00157

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.249,00 TL 1.099,00 TL
%12İndirimli
12 X 101,76 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Instax mini Link SE Beyaz Akıllı Telefon Yazıcısı

 

Instax mini Link SE Beyaz Akıllı Telefon Yazıcısı, hem akıllı telefonundan hem de Nintendo Switch Oyun Konsolu’ndan baskı alabileceğin kompakt ve özel üretim bir fotoğraf yazıcısıdır.

Bu akıllı telefon yazıcısının rengi de özel olarak tasarlanmıştır. Yazıcının ana gövdesi “Ash White” diğer detayları ise Nintendo SwitchTM 'inin kırmızı ve mavi rengine sahiptir.

Instax mini film çeşitlerinin tümü ile uyumlu bir yazıcı olan, Instax mini Link SE Akıllı Telefon Yazıcısı cep telefonunla çektiğin fotoğrafları saniyeler içinde yazdırmanı sağlarmakla kalmaz, Nintendo Switch Oyun Konsolu’na da kablosuz olarak bağlanır. Instax mini film bir kredi kartı boyutundadır.

Oyun konsoluna bağlanarak en sevdiğin karakterlerin fotoğraf baskısını alabilir, kendi fotoğraflarına uygulama üzerinden oyun karakterlerinin temalı çerçevelerini ekleyerek baskı alabilirsin. Tüm bunları yapmak için App Store ya da Google Play Store’dan ücretsiz olarak ‘Instax mini Link For Nintendo Switch’ uygulamasını indirmen yeterli!

Uygulamanın içinde, Nintendo'nun en popüler oyunları olan Pokémon SnapTM Photographer, Animal CrossingTM Islander ve  Super MarioTM Mushroom Master tasarımları bulunur.

Aplikasyon ile yazıcını birbirine eşleştirdikten sonra cihazın ile ilgili tüm bilgileri telefonundan takip edebilirsin. Kaç film kaldığı, şarjının yüzde kaç olduğu ve daha birçok bilgiyi cep telefonundan görebilirsin.

Bir akıllı telefon kadar büyüklüğe sahip olan bu muhteşem fotoğraf baskı makinesi küçük ya da büyük tüm detayları en yüksek kalitede yazabilecek güce sahiptir…

Fotoğraflarını, uygulamada düzenledikten sonra baskı almak için tıpkı ‘Swipe Up’ yapar gibi parmağınla fotoğrafı yukarı kaydırman yeterli! Fotoğrafın birkaç saniye içinde elinde olacak.

Instax mini link uygulamasını kullanarak en sevdiğin videolardan da fotoğraf kareleri seçerek baskı alabilirsin. Oyun videolarından alacağın ekran görüntülerini de birkaç saniyede bastırabilirsin.

Uygulamada yer alan parti modunu açarak arkadaşlarınla eğlenceli bir fotoğraf kolajı yapabilirsin. Parti modunda cihazına tam 5 kişi aynı anda bağlanarak fotoğraf gönderebilir.  Bu modu kullanmak için arkadaşlarının da uygulamayı indirmiş olması gerekir.

Instax yazıcı mini link Nintendo Switch, harekete duyarlı bir cihazdır. Yazıcını, sağa sola ya da yukarı aşağı hareket ettirerek, yeniden fotoğraf baskısı alabilir ya da fotoğraflarını, yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsin.

Yazıcını Pokemon Kılıfı ile özelleştirebilir ve ekstra koruma sağlayabilirsin. (Pokemon kılıfı ayrı olarak satın alınmalıdır.)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Instax mini Link SE Beyaz Akıllı Telefon Yazıcısı 

USB şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Instax mini Link SE Beyaz Akıllı Telefon Yazıcısı, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.