Instax mini LiPlay Hybrid Elegant Black Fotoğraf Makinesi Hediye Seti

FOTSI00104-SET1
Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Fujifilm Instax Mini LiPlay Hybrid Elegant Black Fotoğraf Makinesi Hediye Seti

 

Instax mini LiPlay Hybrid Elegant Black Fotoğraf Makinesi ile fotoğraf çek, ses kaydet ve anı çok daha canlı hatırla!

Setin içinde yer alan instax mini film ile hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsin. Çektiğin fotoğrafları hediye setinin içindeki albüm ile saklayabilir, makineni gittiğin her yere instax mini liplay çanta ile yanında götürebilirsin.

En sevdiğin anları fotoğraflarken bu anı daha da unutulmaz kılmak için yapman gereken tek şey makinanın önünde yer alan ses kayıt tuşuna basmak! Instax Liplay ile tam 10 saniye boyunca ses kaydı yapabilirsin.

Dilersen çektiğin fotoğraflarına ses kaydını karekod ile ekleyebilirsin. Fotoğrafı sevdiğin bir arkadaşına göndermek ya da fotoğrafı çektiğin anı yeniden hatırlamak istersen uygulama ya da herhangi bir karekod okuyucusu ile sesi tekrar tekrar dinleyebileceğini bilmelisin.

Ancak bunun için uygulamaya kaydettiğin fotoğrafı kesinlikle silmemelisin…

Instax mini LiPlayseç ve yazdır özelliğine sahiptir. Çektiğin fotoğrafları, fotoğraf makinenin LCD ekranından detaylıca inceleyebilirsin. Böylece her fotoğrafı değil, çektiklerin arasından en sevdiğin fotoğrafın baskısını alabilirsin. Uygulama üzerinden fotoğraflarına efekt, çerçeve ve daha birçok şey ekleyebilirsin.

Akıllı telefonun ile çektiğin fotoğrafları da instax mini LiPlay fotoğraf makinesi ile yazdırabilirsin. Hem akıllı telefonun ile hem de LiPlay ile çektiğin fotoğrafların baskısını almak için sadece instax mini LiPlay’i kullanman yeterli!

Hızlı baskı özelliğine sahip instax mini LiPlay ile fotoğraf yazdırmak yalnızca 12 saniye sürer.

Grup fotoğrafları çekerken akıllı telefonunu deklanşöre basmak için uzaktan kumanda olarak kullanman da mümkün. Selfie çekmek istersen de selfie aynası sana büyük kolaylık sağlayacak.

Instax mini li-play uygulamasını kullanarak fotoğraf makineni daha kişisel hale getirebilirsin. Ayrıca favori özelliklerini, kısayol tuşlarına da ekleyerek dilediğin zaman hızlıca ulaşabilirsin.

  

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Instax mini LiPlay Hybrid Elegant Black Fotoğraf Makinesi

Instax mini li play çanta

Instax mini 10’lu film

Instax mini siyah albüm

Şarj kablosu

Taşıma kayışı

 

Garanti Süresi

 

Instax mini LiPlay, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.