ION Mustang LP Siyah Pikap

/
2224-BLACK
5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

3.999,00 TL 3.199,00 TL
%24İndirimli
12 X 299,53 taksit seçenekleri ile

Pikap Kategorisinde Sepette Ekstra %5 İndirim Kampanyası
Plak Kategorisinde Sepette %50 İndirim Kampanyası Pikap siparişlerinize ek, sepetinize eklediğiniz Plaklarda %50 İndirim...
1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

ION Mustang Siyah Pikap

 

ION Mustang Siyah Pikap ile 1965 model Ford Mustang'in zamansız tasarımını evinize taşıyın! Bu muhteşem Ford Mustang Lisanslı ve Mustang Kruvazör görünümlü ION Mustang LP 4 in 1 pikap ile müzik dinlemeyi çok sevecekseniz.

 

 

 

 

 Tüm Plakları Tek Bir Pikap ile Çalın

ION Mustang Siyah Pikap 33, 45 ve 78 RPM plakları sorunsuz şekilde çalabilir. Bu özellik, eski taş plaklarınızı ya da long play plaklarınızı bile tek bir pikap ile dinleyebilmenizi sağlar. (78’lik plakları çalabilmek için 78 RPM iğne gereklidir. İğne pakete dâhil değildir.)

 

 

 

 

Ek Bir Ses Sistemine İhtiyaç Duymazsınız

ION Ford Mustang Pikap, dahili stereo hoparlörlere sahiptir. Bu sayede ek bir ses sistemi ya da hoparlöre ihtiyaç duymadan kolayca kullanılabilir. Ancak pikabın ses gücü size yetersiz gelirse, RCA bağlantısını kullanarak pikabınızı harici bir amfi ya da ses sistemine de hızlıca bağlayabilir ve sesin gücünü istediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

 

 

 

Plaklarınızı Dijital Ses Kaydına Dönüştürün

Pikabınız, her zaman yanınızda olmayabilir. ION Mustang Siyah Pikap ile plaktan çalan sesi, bir flash belleğe kaydedebilirsiniz. Dijitale çevirerek kaydettiğiniz plak kayıtlarını USB girişi olan tüm cihazlarda dinleyebilirsiniz. 

ION Mustang Siyah Pikap, sadece plaktan çalan sesi değil aynı zamanda FM/AM radyoda çalan sesleri ya da AUX girişine bağlayarak dinlediğiniz tüm kayıtları da USB belleğe, yüksek ses kalitesi ile kaydedebilir. (MP3, WAV, WMA uyumludur.)

 

 

ION Mustang LP 4 in 1 Pikap ile Birçok Kaynaktan Müzik Dinleyin

ION mustang lp 4 in 1 pikap Siyah, sadece plak çalabilen bir cihaz değildir. Pikabınıza ayrı bir şıklık katan ‘hız göstergesi’ şeklinde tasarlanmış, dahili AM/FM Radyosunu kullanarak radyo dinleyebilirsiniz.

USB belleğe kaydettiğiniz şarkıları pikabınız ile dinleyebilir, ön panelde yer alan tuşlar ile müziği kolayca kontrol edebilirsiniz.  

3.5 mm AUX bağlantısını kullanarak tablet, kasetçalar, akıllı telefon, CD çalar ve daha birçok kaynaktan çalan sesi analog olarak yani kablo ile pikabınıza aktararak çalabilirsiniz. Bu girişi kulaklık ile müzik dinlemek için de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 Sadece Plaktan Çalan Sesi Duyun

Kayışlı çalışma sistemi sessiz bir çalışma sağlar ve kullanım esnasında neredeyse sadece plaktan çalan sesi duyarsınız.

  

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

ION Mustang Siyah Pikap

Adaptör

Kullanım kılavuzu

 

Teknik Özellikler

 

Hoparlör Çıkış Gücü: RMS: 2 x 0,6 W, Max: 2 x 1,2 W

 

Frekans aralığı: 60 Hz - 20 kHz

 

Güç: ‎120V AC, 60 Hz (US/CA)

 

Kutu içinde yer alan voltaj regülatörü (dönüştürücü adaptör) ile gücü 240V AC, 50 Hz'ye çıkartarak, pikabı sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.

 

İç direnç: 4 Ohm

 

Çıkış Seviyesi: 500 mV @ 1 kHz

 

Güç tüketimi: 14W

 

Boyutlar: 34,2 cm x 37,5 cm x 10,4 cm 

 

Ağırlık: 3.5 kg

 

Garanti Süresi

 

ION Mustang LP Pikap, 2 yıl ithalatçı garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 


Benzer Ürünler