JBL BAR 9.1 True Wireless Surround Dolby Atmos Soundbar

JB.JBLBAR913DBLKEP

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Üstün 3D Ses Deneyimi

JBL BAR 9.1 True Wireless Surround Dolby Atmos Soundbar ile hem ses hem de görüntü deneyimini en üst seviyeye taşıyacaksınız. Bunları yaparken bir kablo bağlantısına da ihtiyaç duymayacaksınız…

Dolby Atmos, DTS: X ve dört yükseltici hoparlör, size gerçek 3D ses sunar ve kendinizi her zaman bir sinema salonundaymışsınız gibi hissetmenizi sağlar.

Toplam 820 watt güç üreten bu ses sistemi, her defasında kristal netliğinde ses akışı sağlayarak Oscar'a layık bir performans yaşamanızı sağlar.

 

 

Gerçen Zamanlı Surround Ses

JBL Bar 9.1, 1 adet subwoofer ve 9 adet hoparlörden oluşan bir ses sistemidir. Güçlü subwoofer sayesinde heyecan verici bas sesleri her zaman duyabilirsiniz. Kablosuz subwooferı evinizin istediğiniz bir yerinde konumlandırmanız ve istediğinizde hızlıca yerini değiştirmeniz de mümkün…

Ön, arka ve center hoparlörleri de tıpkı subwoofer gibi her istediğiniz yere yerleştirerek ses en iyi şekilde evinize dağıtabilirsiniz.

JBL BAR 9.1 True Wireless Surround Dolby Atmos Soundbar, Dolby Atmos hoparlör sistemi sayesinde sesi tavana doğru yönlendirir.

 

 

Kusursuz Ses Akışı

4K çözünürlükteki her video gerçekçi sesi hak eder. JBL BAR 9.1 True Wireless Surround Dolby Atmos Soundbar, televizyonunuzla hızlıca bağlantı kurar. Böylece film ya da maç izlerken en gerçekçi sesleri kusursuz şekilde duyabilirsiniz.

Chromecast ve AirPlay ile de doğrudan müzik akışını ses sistemize yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda bluetooth özelliği olan bu ses sistemi ile cep telefonunuzdan ya da tabletinizden de müzik akışı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Güçlü Batarya Ömrü

9.1 ses sisteminin subwooferı ve her bir hoparlörü taşınabilir olmasının yanı sıra şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Her bir hoparlör, size yaklaşık 10 saat aralıksız kullanım imkanı sunar… Üstelik şarj etmek için yapmanız gerekn tek şey, hoparlörleri surroundbar üzerine takmak…Benzer Ürünler