JBL Endurance Run 2 Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

/
JB.JBLENDURRUN2BTBLK
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

JBL Endurance Run 2 Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

JBL Endurance Run 2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık’ın esnek çift yönlü tasarımı sayesinde en zorlu egzersizlerde bile kulaklığınız, kulağınızdan düşmez. FlipHook tasarımı ile kulağınıza tam uyum sağlayan JBL Endurance Run, TwistLock ve FlexSoft teknolojileri sayesinde de hafif ve ergonomik bir kullanım sağlar.

JBL Endurance RUN 2, IPX5 su geçirmezlik özelliği sayesinde ter ya da antrenmanlarınız sırasında yağan yağmurdan, sıçrayan sudan etkilenmez. Bu da sizin sadece müziğe ve egzersize odaklanmanız için mükemmel bir detaydır. Manyetik kulak uçları sayesinde antrenman aralarında kulaklığınızın boynunuzda bir arada durmasını sağlar.

Kulaklığınızın kablosunda yer alan kontrol tuşları ve dahili mikrofon ile de antrenman yaparken bile tek tuşla müziği değiştirebilir, durdurabilir ya da gelen çağrılarınızı yönlendirebilirsiniz. Hızlı erişim tuşları ile Siri ve Google Assistan’a da kolayca erişebilirsiniz. 

JBL Endurance Run 2, 10 saate kadar dayanıklı pili ile yüksek kaliteli ses akışının tadını çıkartın. Şarjınız bittiğinde hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü boyutu: 8 mm

Sürücü hassasiyeti: 99 dB

Empedans: 16 ohm

Bluetooth: V5.0

Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Ağırlık: 19.7 gr

Şarj olma süresi: 2 saat (Tam boşken)

 

Kutu İçinde Neler Var?

 

JBL Endurance Run 2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

3 farklı kulak ucu

Şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.