JBL Live Pro 2 Pembe Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

/
JB.JBLLIVEPRO2TWSROS
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

6.990,00 TL 6.199,00 TL
%11İndirimli
12 X 645,73 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

JBL Live Pro 2 Pembe Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

 

JBL Live Pro 2 True Wireless Kulaklık ile kristal netliğinde sesin keyfini çıkarın. 6 beamforming mikrofonu sayesinde mükemmel netlikte aramalar yapabilirsiniz. Altı  mikrofon teknolojisi rüzgar sesini ve gürültü parazitlerini azaltır. VoiceAware ile de kendi sesinizi ne kadar duyacağınızı seçebilirsiniz. 

JBL Signature Sound tarafından desteklenen 11 mm dinamik sürücüleri ve güçlü bas sesi konuşma ve müzik seslerini kusursuz iletir.

Dual Connect bağlantısı, kulaklığın kutusunu açtığınız anda ses kaynağına otomatik ve hızlı bağlantı sağlar. Kulaklıklarınızı iki farklı cihazla eşleştirebilirsiniz. Her iki kulaklık da telefonunuza ayrı olarak cihaza bağlanır yani mono ve stereo olarak da kullanılabilir. Böylece bir kulaklığınızı şarj ederken diğeri ile müzik dinleyebilir ya da telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

JBL Live Pro 2, tek bir şarjla 10 saate kadar kullanılabilir. Şarj kutusu kulaklığı 30 saate kadar şarj edebilir. Yani kulaklığınızla toplamda 40 saat müzik dinleyebilirsiniz. Hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 10 dakikalık şarj ile 2 saatlik kullanım süresi elde edebilirsiniz. Kablosuz şarj özelliği de kullanımı kolaylaştırır. 

JBL Live Pro 2, dokunmatik kontrol tuşları ile kullanımı kolaylaştırır. Google Asistan ve Alexa gibi sesli asistanlarla da kulaklığınızı kontrol edebilirsiniz. Alexa özelliklerine tam erişim sağlamak için sadece Android 6.0 veya sonraki sürümleri kullanmalısınız.

Gürültü önleme özelliğini kullanarak çevrenizdeki sesleri duymadan müzik dinleyebilir ve çevrenizde olan biteni duymak isterseniz de Akıllı Ortam modunu kullanabilirsiniz.

IPX5 su geçirmezlik sertifikası, kulaklığınızı terleme ve ıslanma gibi maruziyetlere karşı korur.

JBL Live Pro 2, Oval TubesTM ve oval silikon uçlarla ekstra konfor sağlarken sesin dışardan duyulmasını ve dışarıdan gelen sesi azaltır. 3 farklı kulaklık ucundan kendinize uygun olanı seçerek hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. 

JBL Kulaklık Uygulaması ile ANC ve Smart Ambient seviyelerini kişiselleştirebilirsiniz .Ayrıca EQ ayarlarınızı optimize edebilir, Voice Prompts özelliklerini değiştirebilirsiniz. 

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü boyutu: 11  mm

Şarj süresi: 2 saat (USB-C)

Kablosuz şarj süresi: 4 saat

ANC Kapalıyken Müzik Çalma Süresi: 10 saate kadar

ANC Açıkken Müzik Çalma Süresi: 8 saate kadar

Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Empedans: 16 ohm

Hassasiyet: 105 dB SPL@1 kHz

Bluetooth sürümü: 5.2

 

Garanti Süresi 

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.