Jbl LIVE220BT Beyaz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

JB.JBLLIVE220BTWHT

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

489,00 TL 489,00 TL
%0İndirimli
12 X 45,28 taksit seçenekleri ile


 

JBL LIVE220BT Beyaz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Efsanevi JBL Signature Sound’u, JBL LIVE220BT ile tanıyın. Ambient Aware ve TalkThru ile özelliğini aktifleştirerek etrafınızda olan bitenleri kulaklığınızı çıkartmandan duyabilir, arkadaşınızda rahatça sohbet edebilirsiniz.

Hem güçlü hem de derin bas sesler elde etmek üretilen JBL Tune 220BT Beyaz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 10 saatlik pil ömrüne sahiptir. Üstelik şarjınız bittiğinde, kulaklığınızı sadece 15 dakika şarj ederek müzik dinleme keyfini 1 saat daha arttırabilirsiniz.

JBL LIVE220BT ile kablosuz ve ahizesiz şekilde aramalarınızı cevaplayın. Esnek boyun bandı boynunuzun arkasında rahatça oturur ve işiniz bittiğinde kulaklığı cebinize sığacak şekilde katlamanızı sağlar. Kulaklıkların kullanılmadığında sarkmamasını sağlayan mıknatısları ve ergonomik kulak uçlarının ve boyun bandı tasarımının konforunu yaşayın.

Çok noktalı bağlantı özelliğine sahip olan JBL TUNE 220BT ile akıllı cihazınızdan müzik dinlerken ya da video izlerken gelen çağrılarınızı yanıtlayabilir ve görüşmeniz bittiğinde yeniden müzik dinleme keyfine devam edebilirsiniz.

Akıllı asistanı kullanarak arkadaşınıza mesaj gönderebilir, hava durumunu öğrenebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Google Play Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak akıllı cihazınıza yükleyebileceğiniz JBL uygulaması ile daha birçok özelliği aktif olarak kullanabilirsiniz.

 

JBL LIVE220BT Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Bluetooth sürüm: 4.2

Sürücü boyutu: 8mm

Frekans aralığı: 20Hz - 20kHz

Ağırlık: 31g

Pil: 220mAh

Müzik çalma süresi: BT ile 10 saate kadar

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Jbl LIVE220BT Beyaz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

3 farklı kulak ucu (S, M, L)

Şarj etmek için 1 Mikro USB kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler