JBL Quantum One Siyah ANC Oyuncu Kulaklığı

JB.JBLQUANTUMONEBLK
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

JBL Quantum One Siyah ANC Gaming Kulak Üstü Kulaklık

 

JBL Quantum One Siyah ANC Gaming Kulak Üstü Kulaklık, kafa izleme sensörüne ve yan mikrofona sahiptir. Bu özellikleri sayesinde bilgisayarınızda profesyonel düzeyde 3D ses konumlandırması sağlar. Ayrıca, JBL Quantum ONE DTS Headphone X: v2.0 ile donatılmıştır.

JBL Quantum One ANC Kulaklık, Hi-Res sertifikalı 50 mm neodimyum sürücülere sahiptir. Bu özel sürücüler JBL odyologları tarafından özellikle oyun oynamak için tasarlanmıştır ve oyun içindeki tüm sesleri en ince ayrıntısına kadar duymanızı sağlar.

Kulaklığın hafif kafa bandı ve havalandırma sağlayan birinci kalite deri kaplamalı, hafızalı köpük kulak yastıkları uzun süren oyun seanslarında bile üstün konfor sunar.

JBL Quantum One Kulaklık, ANC yani aktif gürültü önleme özelliğine sahiptir. Bu özellik ile arka plandaki sesleri engelleyerek oyuna daha fazla odaklanabilirsiniz.

One Kulaklık, hem PC hem de tüm oyun platformları ile uyumludur. Kulaklığın ses odaklı çıkarılabilir kollu boom mikrofonu echo yani yani yankı önleyici teknolojiye sahiptir.

Discord sertifikalı bir kulaklık olan JBL Quantum One’ın Game-Chat denge kadranını kullanarak oyun esnasında sesi değiştirebilirsiniz. Game ses modunda oyun seslerini daha fazla chat modunda ise çevrenizdeki sesleri daha fazla duyarsınız.

Kulaklığınızı JBL QuantumEngine PC yazılımı ile özelleştirebilir, RGB renkleri değiştirebilir, mikrofon ayarlarını yapabilir ve kendi profillerinizi kaydedebilirsiniz.

Mikrofon ayarı ile sesi istediğiniz gibi ayarlayabilir, yan ton özelliğini kullanarak konuşurken kendi sesinizi ne kadar duyacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü boyutu: 50 mm

Frekans aralığı: 20 Hz - 40 kHz

Empedans (ohm): 32

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

  • JBL Quantum ONE kulaklık
  • 3,5 mm ses kablosu
  • Kalibrasyon mikrofonu
  • Çıkarılabilir bom mikrofonu
  • Mikrofon için ön cam köpüğü
  • Oyun / Sohbet Denge Kadranı ile C Tipi - A kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.