KEF LS50 Meta Hifi Mavi Hoparlör

/
KF-SP4027CA
Yorum (0) | Yorum Yap

31.049,57 TL 29.497,09 TL
%5İndirimli
12 X 2761,90 taksit seçenekleri ile


 

KEF LS50 Meta Hifi Mavi Titanyum Hoparlör

 

KEF LS50 Meta Hifi Mavi Titanyum Hoparlör, metal malzeme kullanılan ilk hoparlördür. Enstrümantasyona farklı bir anlam katan hoparlörün sesini olağanüstü akustiği sayesinde odanın her yerinden duyabilirsiniz.

Yenilikçi Metamateryal Soğurma Teknolojisi (MAT-Metamaterial Absorption Technology) 'nin dünyadaki ilk sahibi olan KEF LS50 Meta Hoparlör, MAT sürücü dizisi 12. nesil Uni-Q ile her durumda daha saf ve daha doğal ses sunmak için distorsiyonu ortadan kaldırır.

MAT özellikli 12. nesil Uni-Q sürücüler, gelişmiş simülasyon ve analiz araçlarını kullanan mühendis tarafından geliştirilmiştir.

Matemateryal Soğurma Teknolojisi, sürücünün arkasından gelen ve istenmeyen sesleri %99’a kadar emebilme özelliğine sahiptir.

KEF LS50 Meta Hoparlör’ün her ayrıntısı özeldir. Kavisli ve düşük kıvrımlı bölmesi, Uni-Q sürücüsünü mükemmel şekilde içene alırken, şık ve işlevsel kontrol paneli, göz alıcı soğutucular ve hoparlörün rengi ile uyumlu tüm detaylar muhteşem bir bütünlük oluşturur.

LS50 Meta Hoparlör’ün bölmeleri Hamur Kalıplama Bileşiğinden (DMC) ve Sınırlandırılmış Katman Sönümleme (CLD) gibi teknolojiler ile üretilmiştir. Bu sayede sesin çalınması esnasında ortaya çıkan titreşim en aza düşer.

 

Teknik Özellikler

 

Frekans Aralığı: 47 Hz - 45 kHz

Hassasiyet: 85 dB

Sürücü boyutu: HF: 25 mm

MF/LF: 130 mm

Empedans: 8 ohm

Ağırlık: 7.8 kg

Boyutlar: 302 x 200 x 280.5 mm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

  • LS50 Meta HiFi Hoparlör Seti
  • Güç Kablosu
  • Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Garanti Belgesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.