KEF LS50 Wireless II Kırmızı Crimson Hoparlör

KF-SP4025KA

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

42.835,42 TL 40.693,65 TL
%5İndirimli
12 X 3767,93 taksit seçenekleri ile


 

KEF LS50 Wireless II Kırmızı Crimson Hoparlör

 

KEF LS50 Wireless II Hoparlör, yüksek performanslı ve hepsi bir arada kablosuz bir hoparlördür. AirPlay 2, Chromecast gibi daha birçok kaynaktan kesintisiz şekilde ses akışı sağlayabilirsiniz.

kef LS50 II Hoparlör, televizyon, CD çalar ya da pikaplarınızla da sorunsuz biçimde uyumluluk sağlar.

Spotify Connect ile de doğrudan ses akışı sağlayabilir,  KEF Connect uygulamasını kullanarak Tidal, Amazon Music, Qobuz ve Deezer'ı gibi müzik kaynaklarından da müzik, iinternet radyosu ya da podcast dinleyebilirsiniz. Uygulama kolay kullanım sunmasının yanı sıra yazılım güncellemelerini de yapmanızı sağlar.

LS50 Wireless II, 24bit / 384kHz'e kadar müzik dosyalarını çalabilir. Bunun yanı sıra MQA, DSD256 ve Roon Ready (yakın zamanda) desteği ile Hi-Res içerik erişimini de kapsar. Bu olağanüstü özellikleri sayesinde KEF LS50 Wireless II Hoparlör, HİFİ meraklısı kullanıcıları bile kendine hayran bırakır.

LS50 Wireless II Hoparlör'ü tamamen kablosuz olarak dinlemek isterseniz 24bit / 96kHz çözünürlükte dinleyebilir ya da çift hoparlörü 24bit / 192kHz çözünürlüklü ses için birlikte verilen kabloyla birbirine bağlayabilirsiniz.

Evinizde daha geniş bir ses akışı sağlamak isterseniz birden fazla LS50 Wireless II Hoparlör satın alarak sesi istediğiniz odalara basit ve yüksek sesle bölebilirsiniz.

MAT özellikli 12. nesil Uni-Q teknolojisi sesin tüm odalarda eşit ve aynı netlikte, aynı şeffaflıkta çalmasını sağlar.

KEF tarafından özel olarak geliştirilen yerleşik 100W sınıf A / B amplifikatörler, her durumda pürüzsüz ses sağlar. 280W D sınıfı amplifikatörler, 108db'ye kadar ses için orta / bas sürücülerine güç sağlar. Bu özelliklerin tümü, bas, tiz ve orta sesleri tüm ayrıntıları ile duymanız içindir.

Hoparlörün üzerinde yer alan kontrol tuşları kullanımı kolaylaştırır.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.