Kef LSX Hi-Fi Beyaz Bluetooh Hoparlör Seti

/
KF-LSXWH
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

Kef LSX Hi-Fi Beyaz Kablosuz Bluetooh Hoparlör Seti

Kablosuz bağlantının rahatlığı ve kolaylığı. Gerçek, yüksek çözünürlüklü stereo sesin duygu ve detayını hissedeceksiniz. LSX, neredeyse her yere sığacak şekilde tasarlanmış kompakt bir müzik sisteminden beklediğiniz her şeyi sizlere sunuyor. LSX, bugünkü dinleme alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlandı.

Bir Şarkı Çal Ve Her Şeyi Duy

LSX, müzik yayın platformlarından (Spotify, Tidal) TV’ye ya da çoklu oda sistemlerine kadar her türlü ev eğlence ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır. Ne isterseniz, nasıl isterseniz, nerede isterseniz müziğinizi muhteşem çözünürlüklü stereo kalitesiyle deneyimleyin.

Stereo Performansı Hissedin

Birbirinden uzağa yerleştirilmiş iki stereo hoparlör ile müziği çevresel & üç boyutlu ses sahnesi ve gerçekçi ses imajı ile deneyimleyeceksiniz. Müzik dinlemek ile müziği gerçekten hissetmek arasındaki farkı anlayacaksınız.

Apple Airplay2

LSX, Apple Airplay 2 ile birlikte gelir. Basit bir tıklama veya Siri'ye verilen sesli komut ile çok odalı ses dünyasının kilidini açarbilirsiniz. iPhone, iPad ve Mac'inizde yer alan en sevdiğiniz müzik uygulamalarını kesintisiz kontrol edebilir, tüm evinize kablosuz olarak mükemmel müziği aktarabilirsiniz.

Dünyadaki Tüm Müzik Sizinle

LSX, içine yüklü Spotify Connect ve Tidal uygulama desteği ile sevdiğiniz tüm müzikleri parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bir bulut servisinde, doğrudan bir NAS sürücüsünde veya bir bilgisayarda yer alan müziği DLNA üzerinden 48kHz/24bit çözünürlükte tamamen kablosuz olarak (veya isteğe bağlı kablolu bağlantı kullanarak 96 kHz/24bit) aktarın. Ya da basitçe Bluetooth bağlantısını.

Kolay Dinleme

LSX ile sizin ve müziğin arasına hiçbir şey giremez. KEF Control uygulaması ile Wi-Fi'ye bağlanmak birkaç dakikanızı alır. Uygulama ayrıca yazılım güncellemelerini takip ederek hoparlörlerinizi en son gelişmelere adapte eder.

SES Kalitesi

LSX, genelde daha büyük hoparlörler için tasarlananan, KEF'in gelişmiş akustik tasarım teknolojisini kullanır. Sonik gerçekçilik ve pürüzsüz ses tasarımı sayesinde tüylerinizin diken diken olacak.

Uni-Q ! Sweet Spot / En İyi Ses Dinleme Alanları Artık Daha Geniş

LSX, KEF'in çığır açan Uni-Q sürücü dizisiyle birlikte gelir. Tweeter’ın ve midwoofer’ın gövdenin tam ortasına yerleştirilmesi stereo ses imajının / ses sahnesinin mükemmel bir şekilde iyileştirilmesini sağlamaktadır. Bu tasarım sadece müziğin daha net duyulmasını sağlamakla kalmaz ve daha geniş dinleme alanı oluşmasına sebep olur.

Hoparlörü Değil Müziği Dinleyin

Finite Element Analysis tekniği ile optimize edilen LSX'in şekillendirilmiş baffle bölmesi, ses dalgalarının dışa doğru hareket etmesi esnasında kabin yüzeyi tarafından yansıtılmamasını sağlayarak ses dağılımını iyileştirir.

DSP ! Küçük Hoparlör Büyük Ses

LSX, dijital ses işleme (DSP) sırasında KEF'in Music Integrity Engine™ (Müzik Entegrasyon Motoru) özelliğini kullanır. Böylece hoparlörler ses bozulma oranını düşürürken genişlemiş bass yoğunluğu sunar. Böylece odayı zengin, tam gövdeli bir ses ile doldurabilirsiniz.

Dizayn

Kompakt, zarif ve inanılmaz derecede çok yönlü olan LSX, harika görüntüsünün yanı sıra herhangi ortam ya da kurulum planına rahatça uyar.

Kablo Yok, Taviz Yok

İki hoparlörü bağlamak için bir kabloya ve harici bir amplifikatöre ihtiyaç duymadan ya da endişe edilecek başka bir parka olmadan hoparlörleri istediğiniz her yere konumlandırabilirsiniz. Ses kalitesinden ödün vermeden, görsel karışıklığa veda edin.

Micheal Young Tarafından Tasarlandı

Ünlü ürün tasarımcısı Micheal Young tarafından yapılan LSX'in tasarımı, görüntü ve fonksiyon arasında ince bir denge sağlıyor. Dikkatlice düşünülmüş detaylar arasında bağlantı port renkleri ve hangi kaynağın seçildiğini renk değiştirerek belirten LED eklentisi sayılabilir.

Renkler ve Kumaş Doku

Tarzınız ne olursa olsun size uyan bir LSX var. 5 ayrı renk seçeneği ile sunulan KEF LSX, Danimarkalı çağdaş tekstil tasarımcısı Kvadrat tarafından mükemmel bir dokuya sahip kumaş ile kaplanmıştır. LSX dokunmanızı gerektiren ve göze hoş gelen detaylar ile doludur.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.