Klipsch T5 II Sport Siyah True Wireless Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

KL-1069027

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Klipsch T5 II Sport Siyah True Wireless Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

 

Klipsch T5 II Sport Siyah True Wireless Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, üstün konfor, kusursuz ses kalitesi ve uzun pil ömrü sunan bir kulaklıktır.

Klipsch T5 II Sport Siyah True Wireless Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, bir ev sinema ses sistemi ile aynı gelişmişlikte akustik mühendisliğe ve endüstriyel tasarıma sahiptir.
Klipsch T5 II spor kulaklığı, patentli oval kulak uçları sayesinde kulağınıza tam oturur. Bu kulak uçları konfor sağlarken aynı zamanda kulak yorgunluğunu da azaltmaya, gürültüyü azaltmaya ve bas sesleri daha iyi duymanıza yardımcı olur.

T5 II kulaklığın dinamik sürücüsü, tüm frekans aralıklarında nötr ses ve derin bas sesler sunarak sesi iyileştirir.

Klipsch T5 2 spor kulaklığı hem saklama&taşıma için de kulaklığı şarj etmek için kullanılan şarj kutusu ile toplamda 24 saate kadar pil gücü sunar. Kulaklıklar ile tam dolu şarj ile 8 saate kadar kullanılabilir. Şarj kutusunu herhangi bir kablosuz şarj pedi ile şarj edebilirsiniz. (Pil kullanım süresi kullanım koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.)

Kulaklığın transparan modunu açarak çevrenizdeki sesleri daha kolay duyabilirsiniz.

Klipsch T5 II spor kulaklığı, Klipsch Connect uygulaması ile uyumludur. Uygulama ile ses ayarlarını değiştirebilir, batarya durumunu görebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kulaklığın üzerinde yer alan kontrol tuşları ile sesi ve müziği kontrol edebilir, sesli asistanınıza kolayca bağlanabilirsiniz.

CVc teknolojisine sahip mikrofonlar, her durumda sohbetin sesini daha da netleştirmek için ortam gürültüsünü en aza indirir.
IP67 su ve ter geçirmezlik sertifikası kulaklığınızı spor yaparken sorunsuz biçimde kullanmanızı sağlar. Hem kulaklıklarda hem de şarj kutusunda bulunan yerleşik su boşaltım sistemi sayesinde de kulaklılarınız hep kuru ve temiz kalır.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü çapı: 5.0 mm

Frekans aralığı:  10hz-19khz

Gürültü izolasyonu: -22db

Bluetooth: 5.0

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.